İlköğretim Okulu Öğrencilerinden Halk Kütüphanesine Ziyaret

Giriş Tarihi: 1.4.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
İlköğretim Okulu Öğrencilerinden Halk Kütüphanesine Ziyaret
Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencileri Adıyaman Halk Kütüphanesini ziyaret etti.
Öğretmenleri olan Yaşar Bereketin öncülüğünde Kütüphaneler Haftası kutlamaları kapsamında Adıyaman Halk Kütüphanesini ziyaret eden Cumhuriyet İlköğretim Okulu 2.sınıf öğrencileri, kütüphane içerisini gezerek kütüphane ve kütüphanede bulunan kitaplar hakkında bilgi edindiler. Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Okul Öğretmeni Yaşar Bereket, “Bizler buraya Kütüphaneler Haftası kutlamaları kapsamında öğrencilerimizle gelerek kütüphaneyi gezdik. Kütüphane içerisinde bulunan kitaplar hakkında bilgiler aldık.
Öğrencilerimize, çocuklarımıza, kitap okumanın ne kadar önemli olduğunu ve aynı zamanda kitap okuyan kişilerin ne kadar bilinçlendiğini kitaptan neler kazanıldığını öğrencilerimize söyledik onları bu konuda bilgilendirdik. Öğrencilerimiz burada olmanın mutluluğunu ve sevincini yaşamaktalar” dedi.
Daha sonra konuşan Adıyaman İl Halk Kütüphanesi Müdüresi Filiz Karabulut, kütüphaneler haftası kutlamaları kapsamında okullardan sınıfça öğrencilerin geldiğini ve her geçen gün Adıyaman’da, kitap okuma sayısının artış gösterdiğini belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlköğretim Okulu Öğrencilerinden Halk Kütüphanesine Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN