Aydın, Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 21.4.2015 15:38 Güncelleme Tarihi: 21.4.2015 15:39
Aydın, Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti
AK Parti Grup Başkan Vekili Ahmet Aydın, AK Parti Milletvekili Salih Fırat ve milletvekili adayları Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Dişkaya’yı ziyaret etti.
Yapılan ziyarete AK Parti Grup Başkan Vekili Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fırat, Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut, AK Parti Adıyaman Milletvekili Adaylarından Halil Fırat, Adnan Boynu Kara, İclal Yalçın Tutuş ve AK Parti Adıyaman İl Başkanı Seyfettin Bilen ile parti üyeleri katılırken, Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Dişkaya ve cemiyet üyeleri hazır bulundu. Sıcak sohbet havasında gerçekleşen ziyarette AK Partinin yaptığı projeler ve çalışmalarla alakalı bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Grup Başkan Vekili Ahmet Aydın, “Çok şükür alınımız AK bir şekilde cadde, cadde sokak, sokak mahalle, mahalle dolaşıyoruz. AK Parti döneminde ilimizde sağlık ve eğitim başta olmak üzere birçok proje yapıldı ve yapımı devam projelerimiz ise, ivedi bir şekilde sürdürülmektedir. Allah’ın izniyle bu seçimde beş arkadaşımız ile birlikte meclise gideceğiz” diye konuştu.
Daha sonra konuşan Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Dişkaya, AK Parti Grup Başkan Vekili Ahmet Aydın ile milletvekillerine Adıyaman’a yaptıkları projeler ve çalışmalardan dolayı teşekkür ederek seçim çalışmalarında da, başarılar diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aydın, Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN