Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kreş Öğrencileri Anneler Gününü Kutladı

Giriş Tarihi: 10.5.2015 19:58 Güncelleme Tarihi: 10.5.2015 20:44
’ın Gölbaşı ilçesinde Göz Bebeğim kreşinde minik öğrenciler anneler gününü kutladı.
Gölbaşı Belediye konferans salonunda düzenlenen kutlama programına Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, AK Parti ilçe Başkanı Nizami Yancar, TOGEM Başkanı Birgül Özdemir, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.
Programın açılış konuşmasını Göz Bebeğim Kreş Müdürü Sultan Yancar yaptı.
Yancar konuşmasında, “Böylesine anlamlı bir günde Göz bebeğim Kreş olarak annelerimizi unutmadık. Okul yönetimi olarak öğrencilerimizin annelerini bu özel günde yalnız bırakmak istemedik. Öğrencilerimiz özel olarak hazırladıkları gösterilerle annelerine unutamayacakları bir gün yaşatacaklar. Buradan tüm annelerin anneler gününü kutluyorum” dedi.
TOGEM Başkanı Birgül Özdemir ise, yaptığı konuşmada Kadına bahşedilip de erkeklerde olmayan en önemli meziyetlerin başında anneliğin geldiğini söyleyerek, “Analar o kadar değerlidir ki, cennetin anaların ayağının altında olduğunu, unutmayarak analarımız ailenin temel direği ve toplumunda geleceğidir. Sağlam bir toplum ancak temelleri sağlam atılmış aile yapısı ile mümkündür. Analarımız dilimizin öğreticisidir. Hayatı bize tanıtandır. Bizim onlardan öğreneceklerimiz bir hayat boyu devam eder. Gerçek sevgi ve merhameti görmek isteyenler annelerimize bakmalıdır. Onların her bakışında sevginin ayrı bir yanı keşfedilir. Çünkü sevgili annelerimiz için ne yapılsa azdır. Onlar her şeyin en güzeline layıktır. Bu duygu ve düşünceler içerisinde tüm anneler gününü kutlar saygılarımı sunarım” dedi.
Yapılan konuşmanın ardından minik öğrenciler tarafından hazırlanan skeç sunumları, şiir ve dans gösterileri yapıldı. Öğrenciler daha sonra önceden hazırladıkları hediyeleri annelerine vererek anneler gününü kutladılar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kreş Öğrencileri Anneler Gününü Kutladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN