Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Genel Sekreter Öz’den ATSO Başkanı Uslu’ya Ziyaret

Giriş Tarihi: 17.6.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 14:48
Genel Sekreter Öz’den ATSO Başkanı Uslu’ya Ziyaret
Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Erdoğan Öz, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu’ya iadeyi ziyarette bulundu.
Ziyarette Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Erdoğan Öz, Adıyaman’da sağlık alanında yapılan hizmetlere değindi. Sivil toplum kuruluşları ve kurumlara nezaket ziyareti gerçekleştirerek işbirliğini ve kaynaşmayı arttırmayı hedeflediklerini söyleyen Dr. Öz, sağlık hizmetlerinde çıtayı arttırmayı amaçladıklarını kaydetti.
Geçtiğimiz günlerde hizmete açılan 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi hakkında bilgi veren Adıyaman Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Erdoğan Öz, “400 yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesinin hizmete açmak için gecemizi gündüzümüze katarak, çalıştık. Sağlık Bakanlığımız ilimizde dev bir projeleri hayata geçirdi. Bundan yıllar evveliyle bugünleri kıyasladığımızda sağlık alanındaki farklılar görülmekte. 10 yıl önce ilimizde birkaç tane ambulans varken, bugün bu sayı büyük bir oranla artmış durumda. Bizler halkımıza hizmetin en iyisini sunmak için bütün sağlık çalışanlarımızla birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz. Amacımız halkımıza hizmetin en iyisini sunabilmektir. Halkımız olumsuz bir durumla karşılaştıkları vakit, bu durumu bizlere iletsinler. Halkımızın hizmetin en iyisini alması için var gücümüzle çalışıyoruz. İlimizde sağlık alanında eksiklerimiz olduğu takdirde bu eksikliklerimizi mutlaka gidereceğiz. Halkımıza her zaman kapımız açıktır. Adıyaman’da 400 yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesinin hizmete girmesiyle artık daha geniş bir alanda hizmet vermekteyiz. Bu hastanemizin hizmete açılmasıyla birlikte halkımız sağlık alanında önemli bir hizmeti almaktadır” diye konuştu.
Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu ise Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Erdoğan Öz’ün ziyaretinden duyduğu memnuniyetini dile getirerek, sağlık alanında önemli gelişmelerin hayata geçtiğini ve bu projeler arasında özellikle 400 yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yer aldığını ifade etti.
Uslu, “Sağlık hizmetleri bakımından Adıyaman’ımız son yıllarda iyi noktalara geldi. Günümüzde insanımızın sağlık hizmetlerine kesintisiz ulaşması önemli. Bu anlamda herkes elinden geleni yaptı. Şimdi ise bayrağı sizler devraldınız. Ekibinizle birlikte uyum içinde çalışarak hizmette kaliteyi yükselteceğinizden eminim. Sizlere teşekkür ederek çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Genel Sekreter Öz’den ATSO Başkanı Uslu’ya Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN