İHH Ve Müftülük Tarafından Ramazan Yardımları Devam Ediyor

Giriş Tarihi: 7.7.2015 19:58 Güncelleme Tarihi: 8.7.2015 04:45
İl Müftülüğü ile İHH Adıyaman Şubesi tarafından başlatılan Vakit İyilik Vakti kampanyası kapsamında Ramazan yardımları devam ediyor.
Ramazan ayı başlarında başlayan ramazan ayı yardım kolileri tek tek ihtiyaç sahibi olan, Türk ve Suriyeli ailelere ulaştırılarak onların hayır duası alınıyor. Gece gündüz demeden yardıma muhtaç ailelere yardım götüre bilmek için canla başla seferber olan İHH ve İl Müftülüğü görevlileri, Suriyeli ve Türk ailelerin kapılarını çalıp hem onların sorun ve sıkıntılarını dinliyor hem de aynı zamanda gıda yardımlarında bulunuyorlar. Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan İHH Adıyaman Şube Başkanı Fadıl Akkuş, “ Yardımlarımız her geçen gün aralıksız devam etmektedir. Bizler bu yardımları hızlı bir şekilde Türk, ve Suriyeli yardıma ihtiyaç ailelere ulaştırmanın telaşını yaşamaktayız. Yardımlarımız aralıksız bir şekilde devam edecektir” dedi.
Yardım paketlerini görevlilerden alan Türk ve Suriyeli ihtiyaç sahibi aileler ise, “Bize bu yardımları yapan herkese sonsuz teşekkür ediyoruz. Onların sayesinde az da olsa yüzümüz gülüyor, evde aç olan çocuklarımız seviniyor. Allah herkesten razı olsun” şeklinde konuştular
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İHH Ve Müftülük Tarafından Ramazan Yardımları Devam Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN