Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yavuz Bahadıroğlu, lılarla Buluştu

Giriş Tarihi: 12.7.2015 17:28 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 09:04
Belediyesi’nin Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlediği Yavuz Bahadıroğlu konferansı yoğun ilgi gördü.
Adıyaman Belediyesi’nin Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları etkinlikleri kapsamında Tarihçi-Yazar Yavuz Bahadıroğlu Adıyamanlılarla buluştu.
Demokrasi Parkı’nda düzenlenen konferansa Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Abdurrahman Genç ve çok sayıda vatandaş katıldı.
’Tarihi sevdiren adam’ olarak tanınan Tarihçi-Yazar Bahadıroğlu konferansında, “Ramazan ayında gönül kapıları açılır. Herkes cennetini ahirete kendisi götürür. Gönül kapıları sevmeye, sevilmeye açık olacak. Gönül kapılarını açmaya önce kendimizi severek başlıyoruz. Kendisini sevemeyen başkasını sevemez. İnsanları ötekileştirmiyorsak, horlamıyorsak gönül kapılarımızı açtık demektir. Ramazan ayı buna vesile olsun. Evimizin kapılarını da açacağız. Unutulmaya yüz tutan komşuluk ilişkilerini de hatırlamalıyız” dedi.
Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ise, “Hikayeyi, romanı, mizahı Yavuz Bahadıroğlu ile sevdik. Bizleri kırmayıp buralara kadar gelen değerli hocamıza güzel konferansından ötürü teşekkür ediyorum. Allah razı olsun” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yavuz Bahadıroğlu, Adıyamanlılarla Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN