Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Yurdunuseven’den İGM’ye Ziyaret

Giriş Tarihi: 4.3.2015 17:29 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 15:57
Başkan Yurdunuseven’den Afyonkarahisar İGM’ye Ziyaret
AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar İl Genel Meclis (İGM) Başkanı Salih Sel’i ziyaret etti.
İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel’i ve AK Parti Grubunu ziyaret eden Başkan Yurdunuseven, ziyaretin ardından AK Partili İl Genel Meclis üyeleri ile grup toplantısı yaptı. İl Genel Meclis’in çalışmaları hakkında Meclis başkanı Salih Sel’de bilgiler alan İl Başkanı Yurdunuseven, İl Genel Meclisinin büyük hizmetlere imza attığını belirtti. Yurdunuseven konuşmasında, “İl Genel Meclisimizin çalışmalarını yakinen takip ediyoruz. 2015 yılı için ciddi bir bütçe hazırladıklarını da görüyoruz. Gittiğimiz köylerde alt ve üst yapı sorununun çözüldüğü artık insanların düğün salonları, oyun parkları gibi farklı hizmetler istiyor. Bu da AK Parti hükümetlerinin köylere verdiği önemi gösteriyor. İnanıyorum ki bundan önce olduğu gibi bundan sonrada İl Genel Meclisimiz önemli yatırım ve hizmetlere imza atarak, ilimizin gelişiminde destek olmaya devam edecektir” dedi.
“KÖYLERE YAPTIĞIMIZ ZİYARETLERDE ARTIK FARKLI DİLEKLER VE İSTEKLER ÖN PALANA ÇIKIYOR”
İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ve Yerel Yönetimler Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz’in kendisini ve AK Parti Grubunu ziyaretinden dolayı duyduğu mutluluğu dile getiren İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel, 2015 yılı bütçelerinin 111 Milyon TL olduğunu hatırlattı. AK Parti Grup olarak Meclis toplantıları sonrası bir araya gelerek fikir alış verişinde bulunduklarını anlatan Başkan Sel, İl Genel Meclisi olarak köylere ve ilçelere ciddi yatırımlar yaptıklarını dile getirdi. Sel, konuşmasında şunları söyledi:
“İl Genel Meclisi olarak halkımıza en iyi hizmeti yapmak için çalışıyoruz. Bilindiği gibi 2015 yılı bütçesi olarak 111 Milyon TL. Bu bütçeyi ilçe ve köylerimize yatırıma dönüştürmek için çalışıyoruz. Eğitim alanında yatırımlar yapıyor okul ihtiyacı olan yerlere derslikler yaparak, ihtiyaçları gideriyoruz. Köylerimizin alt ve üst yapılarını tamamlıyoruz. Başkanımızın söylediği gibi köylere yaptığımız ziyaretlerde artık farklı dilekler ve istekler ön palana çıkıyor. İl Genel Meclisi olarak başarılı bir çalışma yürütüyor. Allah’ın izni ile yürütmeye de devam edeceğiz.”
Yapılan konuşmaların ardından toplantı fikir alış verişinin yapılmasıyla sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Yurdunuseven’den Afyonkarahisar İGM’ye Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN