’Marka Kent Sandıklı’ Sempozyumu Bildiri Kitapı Yayınlandı

Giriş Tarihi: 11.3.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
’Marka Kent Sandıklı’ Sempozyumu Bildiri Kitapı Yayınlandı
’ın Sandıklı ilçesinde geçtiğimiz aylarda gerçekleşen “Marka Kent Sandıklı” Sempozyumu ile ilgili bilgileri içeren kitap, Sandıklı Kaymakamlığınca yayınlanarak tanıtımı yapıldı.
Sandıklı Kaymakamlığı, Sandıklı Belediyesi, Afyon Kocatepe Üniversitesi ve Sandıklı Meslek Yüksek Okulu’nun ortaklaşa düzenlemiş oldukları sempozyumun bildiri kitapı, İlçe Kaymakamlığı’nda düzenlenen programla basına tanıtıldı.
Sandıklı Kaymakamı Faik Arıcan, sempozyumların akademik birer çalışma olduğunu ve bunların şehirlerin tanıtımı için önem arz ettiğini belirtti. Arıcan, “Biz dört kurum olarak bir araya gelerek ’Sandıklımız için neler yapılabilir’ sorusunu kendimize ve sempozyuma katılan çeşitli kurum temsilcilerine sorduk. Aldığımız cevapları ve katılımcıların bildirgelerini bu kitapta bir araya getirdik. Kitaptaki bilgilerin nesilden nesile kalıcı olduğunu düşünürsek. Bu kitabın önemi bir kez daha anlaşılacaktır” dedi.
Kitapta, Sandıklı’nın Sosyal ve Kültürel anlamda gelişebilmesi ve “Marka Kent” olabilmesi için katılımcılar tarafından sempozyumda gündeme getirilen konular ve çözüm önerilerine geniş şekilde yer verildiği ve Sandıklı adına kalıcı bir eser haline getirildiği belirtildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
’Marka Kent Sandıklı’ Sempozyumu Bildiri Kitapı Yayınlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN