Vali Güner Sandıklı’da Sel Felaketinin Yaşandığı Bölgede İncelemelerde Bulundu

Giriş Tarihi: 29.3.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Vali Güner Sandıklı’da Sel Felaketinin Yaşandığı Bölgede İncelemelerde Bulundu
’ın Sandıklı İlçesinde dün yaşanan sel felaketinden ardından, Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner beraberindeki kent ve ilçe protokol üyeleri ile birlikte felaket bölgesinde incelemelerde bulundu.
Köylerde selden dolayı mağdur olan vatandaşlarla ve çiftçilerle görüşen Vali Güner başkanlığındaki heyet yaşanan felaketin yaralarının sarılması için, çalışma başlatılacağını ve gerekli önlemlerin en kısa sürede alınarak vatandaşların mağdur edilmeyeceğini belirtti. Vali Güner, mağdur vatandaşları tek tek ziyaret ederek yaşanan sel felaketi hakkında bilgiler aldı. Tarım arazilerini de gezen Vali Güner, vatandaşların mağdur olmaması için gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.
Sandıklı Kaymakamı Faik Arıcan ise incelemelerin ardından bir açıklama yaparak şunları söyledi:
“Sel felaketinin meydana geldiği günden bu yana köylerimizle sürekli irtibat halinde olduk. Mağdur olan vatandaşların mağduriyetinin giderilmesi için bu gün de sayın Valimiz Yusuf Güner ile birlikte mağdur vatandaşları ziyaret ederek bilgiler aldık. Çiftçilerin ve vatandaşlarımızın mağduruyetinin giderilmesi için çalışmalar başlattık.”
Vali Güner’in başkanlık yaptığı heyette Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü İbrahim Özel, Sandıklı İlçe Kaymakamı Faik Arıcan, İl Tarım Müdürü Hüseyin Arap, Sandıklı İlçe Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve Sandıklı İl Genel Meclis üyeleri de yer aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Güner Sandıklı’da Sel Felaketinin Yaşandığı Bölgede İncelemelerde Bulundu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN