Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti İl Teşkilatı’ndan Yerel Medyayı Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 2.4.2015 13:18 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:48
AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, beraberindeki teşkilat mensuplarıyla birlikte yerel gazeteler ile internet sitesi temsilcilerini ziyaret etti. Ziyaretlerde konuşan İl Başkanı Yurdunuseven, medyanın halkı doğru bilgilendirmede önemli bir rol üstlendiğini söyledi.
Afyonkarahisar’da yayın yapan yerel gazeteleri ve internet siteleri derneklerinin başkanlarını ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ve beraberindeki teşkilat mensupları ilk olarak Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneği’nin (AFİHAD) Başkanı İsmail Ögeday ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. Ögeday ve yönetim kurulu üyeleriyle fikir alış verişinde bulunan Yurdunuseven, internet medyasının etkili bir çalışma yürüttüğünü belirtti. İl Başkanı Yurdunuseven ve beraberindeki teşkilat üyelerinin ziyaretinden büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Ögeday, Yurdunuseven’e ve teşkilat üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.
“ENİŞTEMİZE VERDİĞİMİZ SÖZÜ TUTACAĞIZ”
Kurtuluş ve Lider gazetelerinin içerisinde bulunduğu Lider Medya grubunu ziyaret eden İl Başkanı Yurdunuseven, Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Kocaerkek tarafından karşılandı. Lider Medya grubu olarak her zaman doğru ve tarafsız habercilikten yana olduklarını anlatan Kocaerkek, AK Parti teşkilatına seçimler öncesi başarı dileğinde bulundu. 7 Haziran seçimlerinden zaferle çıkacaklarını anlatan Yurdunuseven, “İnanıyoruz ki 7 Haziran seçimlerinde eniştemize verdiğimiz yüzde 75’lik sözü Allah’ın izni ile tutacağız. Afyonkarahisar bundan önce olduğu gibi bundan sonrada istikrarın yanında yer alacak” dedi.
Lider Medya Grubunun ziyaretinin ardından Kocatepe Gazetesi sahibi Sezer Küçükkurt ve çalışanlarını ziyaret eden İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, burada Kocatepe Gazetesine önemli açıklamalarda bulundu. Kocatepe Gazetesinde Küçükkurt ve muhabirlerin sorularını cevaplayarak gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Yurdunuseven, milletvekili aday adaylığı sürecine değindi. Afyonkarahisar’da ve Türkiye genelinde sürpriz adayların olabileceğine değinen Yurdunuseven, teşkilat üyeleri ve STK temsilcilerine yönelik temayül gerçekleştirdiklerini vurguladı. Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz’a yapılan haince saldırıyı kınayan Yurdunuseven, “Adalet’ten bahsedenler savcının yakınlarına ne cevap verecek” diyerek tepkisini dile getirdi. İl Başkanı Yurdunuseven ve beraberindeki teşkilat üyelerinin ziyaretlerinden dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını anlatan Sezer Küçükkurt, AK Parti heyetine çalışmalarında başarılar diledi.
“YEREL MEDYAYA ÖNEM VERİYORUZ”
Afyonkarahisar İnternet Medyası Radyo ve Televizyoncular Derneği (AFİMED) Başkanı ve Afyonhaber sitesi sahibi Ömer Elçi’yi iş yerinde ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar dileyen İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, doğru ve ilkeli habercilikten yana olduklarını anlattı. AFİMED Başkanı Elçi ve Yönetim Kurulu üyeleriyle sohbet eden Yurdunuseven ve teşkilat üyeleri, medya sektörünün önemine değindi.
Daha sonra Hisar Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mahmut Emin Birliktir’i de ziyaret eden Yurdunuseven, Birliktir ve gazete çalışanlarıyla fikir alış verişinde bulundu. Ziyaretlerine son olarak Türkeli Gazetesi sahibi Hacı Hakkı Özsoy ve Yeni Gün Gazetesi Sahibi Ahmet Akosmanoğlu’nu ziyaret eden tamamlayan Yurdunuseven, Özsoy ve Akosmanoğlu’na başarılar diledi. İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven’e ziyaretlerinde Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, İl Gençlik Kolları Başkanı Dilek Hanım Çengel, İl Başkan Yardımcısı Mustafa Ötken, Hüseyin Sezen ve Ziya Coşkun Karadeniz eşlik etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatı’ndan Yerel Medyayı Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN