Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’da Vali Güner Başkanlığında Seçim Toplantısı

Giriş Tarihi: 27.4.2015 11:48 Güncelleme Tarihi: 27.4.2015 12:10
Afyonkarahisar’da Vali Güner Başkanlığında Seçim Toplantısı
Valisi Hakan Yusuf Güner, seçim sürecinin huzur ortamında geçmesi için kentteki siyasi parti temsilcileriyle bir toplantı gerçekleştirdi.
İl Emniyet Müdürlüğü toplantı salonunda Vali Hakan Yusuf Güner’in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Yusuf Kenan Topçu, İl Emniyet Müdürü İbrahim Özel ile kentte faaliyetlerini sürdüren siyasi partilerin il başkanları ve il yöneticileri katıldı. 7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi öncesinde seçim ortamı ve şartları ile ilgili değerlendirme toplantısının açılış konuşmasını yapan Vali Güner, 7 Haziran Pazar günü yapılacak olan Milletvekili Genel Seçiminin huzurlu bir şekilde ve en adil bir biçimde gerçekleşmesini temenni etti. Güner konuşmasında şu ifadelere yer verdi:
”İlimizde seçime girecek olan bütün parti il başkanlarımızla ve parti il yetkililerimizle ilimizde 7 Haziran’a kadar yürütülecek olan siyasi faaliyetlerle ilgili öncelikle seçimlerle ilgili yürürlükte olan kanunlara göre uyulması gereken hususlar, ikinci olarak bütün siyasi partilerin mutabık kaldığı öncelikli olarak sesli araç, gereçler ve basın ile alakalı araç gereçlerin kullanılması ile ilgili centilmenlik protokolü imzalandı, bununla alakalı detayları da önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşacağız. Ben özellikle bu toplantımıza katılarak destek vermelerinden dolayı bütün siyasi parti temsilcilerine teşekkür ediyor ve 7 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde hepsine başarılar diliyorum.”
Konuşmanın ardından 7 Haziran Milletvekili Genel Seçimi toplantısına başkanlık eden Vali Hakan Yusuf Güner’in seçim öncesi ve sonrasında yaşanabilecek gelişmeler ve alınması gereken tedbirler hususundaki talimatları vermesinin ardından, toplantı gündeminde bulunan konular görüşülerek karara bağlandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Afyonkarahisar’da Vali Güner Başkanlığında Seçim Toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN