Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’da Sağlık İstişare Toplantısı

Giriş Tarihi: 27.5.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 27.5.2015 14:19
Afyonkarahisar’da Sağlık İstişare Toplantısı
’da sağlık kamu alanında sağlık hizmetlerinin uyumlu ve koordineli bir şekilde yürütülmesi amacıyla başlatılan istişare toplantılarına devam edildiği belirtildi.
Türkiye Kamu Hastaneleri Birliği Afyonkarahisar Genel Sekreteri Op Dr. Fikret Başkan, İl Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici ve İl Halk Sağlığı Müdürü Uzman Dr. Lütfi Akgün tarafından gerçekleştirilen toplantıda, 2015 yılı içerisinde kentte bitirilecek ve başlanacak olan yatırımlarla beraber hastaneler arası hasta nakillerinin gündeme geldiği kaydedildi. Üç kurum arasındaki personel dağılımının da görüşüldüğü toplantıda yaklaşık 1 saat sürdü. Toplantının ardından bir açıklama yapan Yemenici ise şunları söyledi:
"Bu toplantıların faydasını hem personelin çalışma sistemindeki başarıyla hem de vatandaşlarımızın memnuniyet ifadeleri ile somut olarak görebiliyoruz. Hepimizin amacı halkımıza daha iyi hizmet sunmak olunca daha kolay ve hızlı yol alıyoruz. Afyonkarahisar’daki resmi sağlık hizmetlerini yürüten 3 kurumun istişare ve koordinasyon toplantıları düzenli olarak yapılmaya devam edecek.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Afyonkarahisar’da Sağlık İstişare Toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN