Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’da “Yok Daha Neler Dedirtecek” Olay

Giriş Tarihi: 3.7.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 3.7.2015 14:24
’da meydana gelen bir hırsızlık olayı “yok artık daha neler” dedirtirken, hırsızlar bisiklet dururken koltuğunu çaldılar.
Akıllara durgunluk veren hırsızlık olayı, Tacı Ahmet Mahallesi, 122 Sokaktaki Acar ailesinin yaşadığı binada meydana geldi. Kentte bir okulda güvenlik görevlisi olarak çalışan Halil Acar isimli güvenlik görevlisinin başına gelen garip olay şöyle oldu:
Her gün işe gelip gitmek için kullandığı bisikletini dün akşam saatlerinden işten geldikten sonra yine oturduğu evin önüne koyan Aca,r daha sonra bisikletini güvenlik zinciri ile evinin camlarının korkuluğuna kilitledi. Bu sabah yine işe gitmek için evinden çıkan Acar bisikletinin başına gidince gözlerine inanamazken, bisikletin koltuğunun yerinde olmadığını, koltuğun olduğu yerde sadece boş demirinin olduğunu gördü. Durum karşısından şaşkınlığını gizleyemeyen Acar, olayla ilgili İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirine şunları söyledi:
“Akşam işten geldikten sonra bisikletimi evimin önüne koydum. Sabah kalkıp işi gideceğim zaman koltuğunun yerinde olmadığını gördüm. Ben 34 yaşındayım bugüne kadar ilk defa böyle bir olay başıma geldi. Bugüne kadar da böyle bir şey ne duydum nede gördüm. Koltuğu çalanlar eğer gelip bana ihtiyaçlarının olduğunu söyleseydi ben onlara değil koltuk, bisikletimi bile verirdim. Ya da para verirdim gidin koltuk alın derdim. Sanırım önce bisikleti çalmak istemişler çünkü bisikleti bağladığım korkuluk demiri biraz eğilmiş. Bisikletimi götüremeyince koltuğunu çalmışlar. Bu nasıl bir iş ben doğrusu anlayamadım.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Afyonkarahisar’da “Yok Daha Neler Dedirtecek” Olay
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN