Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Güner Dünya Yaşlılar Gününü Kutladı

Giriş Tarihi: 2.10.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 2.10.2015 11:15
Vali Güner Dünya Yaşlılar Gününü Kutladı
Valisi Hakan Yusuf Güner, "Dünya Yaşlılar Günü" dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, yaşlıların hiçbir zaman unutulmaması gerektiğini söyledi.
Vali Güner, herkesin birer yaşlı adayı olduğu bilinciyle hareket ederek yaşlıların unutulmaması gerektiğini belirterek mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Yaşlılık dönemi, herkes tarafından sevgi, saygı ve itibar görmenin arzu edildiği, minnet ve şükran duygularının en üst seviyede beklendiği hassas bir dönemdir. Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kurarak, geçmiş yılların bilgi birikimi ve tecrübesini aktararak bizlere yol göstermeye çal��şırlar. Yaşlılarımızın bu birikim ve tecrübesinden faydalanmalı, onlara asla acıma duygusuyla bakmadan sevgi, saygı ve muhabbetle yaklaşmalı, bize tecrübeleri ile kılavuzluk edecek kişiler olarak görmeli ve ona göre saygıda kusur etmemeliyiz. Bizleri bugünlere getiren yaşlılarımızı her zaman hatırlamayı, bugünlerimizi onlara borçlu olduğumuzu ve yarının yaşlı adayları olduğumuzu asla unutmamalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle tüm yaşlılarımızın Dünya Yaşlılar Günü’nü kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler diler, sevgi ve saygılarımı sunar, ellerinden öperim.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Güner Dünya Yaşlılar Gününü Kutladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN