Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ASP İl Müdür Kılıç’tan Sendikalara Ziyaret

Giriş Tarihi: 27.3.2015 09:48 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Ağrı ASP İl Müdür Kılıç’tan Sendikalara Ziyaret
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İsmail Kılıç, Eğitim-Bir-Sen ve Sağlık-Sen Ağrı Şube başkanlıklarına nezaket ziyaretinde bulundu.
Ağrı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İsmail Kılıç, iadeyi ziyaretler kapsamında Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Süleyman Gümüşer ile Sağlık-Sen Şube Başkanı Melik Yakut’u ziyaret etti. Ziyarette konuşan Ağrı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İsmail Kılıç, bürokratın devleti anlatması gerektiğini ifade etti. Kılıç, “Bürokrat kendisini anlatmayacak, devleti anlatacak. Devletimizin yaptığı çalışmaları anlatacak. Sosyo Ekonomik Destek ve Evde Bakım hizmetleri kapsamında Ağrı’da 5 bin 300 civarında vatandaşımıza devletimizin şevkat eli ve desteğiyle her ay bir miktar para yardımında bulunuyoruz. Devletimizin imkanları geniş. Devletimiz her zaman halkının ve vatandaşının daima yanındadır. Gerek ziyaretlerde gerekse karşılıklı işbirliği içerisinde sendikalarla görüş alışverişi yapıyoruz” dedi.
Karşılıklı bilgi alışverişinin gerçekleşti ziyaretlerde Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Süleyman Gümüşer ve Sağlık-Sen Şube Başkanı Melik Yakut ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ağrı ASP İl Müdür Kılıç’tan Sendikalara Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN