TKDK Yatırımlarına Ziyaret

Giriş Tarihi: 21.7.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 08:54
TKDK Yatırımlarına Ziyaret
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Finansman Genel Koordinatörü Deniz Oruç ve İl Koordinatörü Alihaydar Yiğit, ’da TKDK destekli yatırımları ziyaret ettiler.
IPARD Hibe Programı ve özellikle IPARD II 1. Proje Başvuru Çağrı Dönemi hakkında bilgi veren Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Finansman Genel Koordinatörü Deniz Oruç, yaz dönemi sonrası 1. çağrıya çıkılabileceği müjdesini verdi. Patnos’ta kırsal turizm kapsamında yapımı devam eden projelerde; proje sahipleri ile birebir görüşerek son durumu hakkında bilgi alan Oruç, yatırımların hızlandırılması durumunda hibe ödemelerinin de daha hızlı bir şekilde yapılacağının sözünü verdi. TKDK’nın Ağrı için önemli bir fırsat olduğunu hatırlatan Oruç, önümüzdeki dönemde Ağrı’da IPARD desteklerinden faydalanarak hayata geçirilen yatırım sayısının daha da artacağına inandığını belirtti.
TKDK’dan duydukları memnuniyeti ifade eden proje sahipleri ise, İl Koordinatörü Alihaydar Yiğit ve diğer kurum personelinin kendilerine çok yardımcı olduğunu, karşılaştıkları problemlerin çözümde kendilerine her türlü desteğin verildiğini ve TKDK gibi bir kurumun sadece hibe desteği ile değil kurumsal kimliği ile de Ağrı’ya çok önemli katkılar sağladığını belirttiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TKDK Yatırımlarına Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN