Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yine aynı manzara

'nın Doğuyaka Mahallesi'ndeki kentin en büyük kurban satış noktası, vatandaşlar tarafından kesim yerine dönüştürüldü

Giriş Tarihi: 5.10.2014
Antalya'da Kurban Bayramı'nın ilk günü, belediyelerin belirlediği kurban kesim yerleri vatandaşlarla doldu taştı. Bayram namazı sonrası kurban kesim yerlerine koşan lılar akşama kadar kurban telaşı yaşadı. Muratpaşa Belediyesi'nin Doğuyaka Mahallesi'nde belirlediği kurban satış noktasında ise yine istenmeyen görüntüler oluştu. Doğuyaka Mahallesi'ndeki kurban satış alanındaki yoğunluk nedeniyle Gazi Bulvarı'ndaki trafik zaman zaman aksarken duyarsız vatandaşlar nedeniyle bölge mezbahaya döndü.

TRAFİK YİNE TIKANDI

Muratpaşa Belediyesi'nin Doğuyaka Mahallesi'nde kurdurduğu kurban satış yeri sabahın erken saatlerinden itibaren vatandaşların akınına uğradı. Aldıkları kurbanlıkları araçlarla evlerine götürmek isteyenler trafiği tıkadı. Bu nedenle aşırı yoğunluk Gazi Bulvarı'na sıçradı. Kent merkezinden havalimanı istikametine tali yol tamamen tıkanırken ana arterin bir şeridi park yeri oldu. Bu nedenle trafik zaman zaman aksadı. Polisin zamanında müdahalesi aksaklığın büyümesini önledi.

BİLDİK GÖRÜNTÜ YAŞANDI

Antalya'daki belediyelerin tamamı kentin pek çok yerinde hijyenik ve kurallara uygun ücretsiz kurban kesimini sağlamak amacıyla düzenleme yapmış olmasına rağmen duyarsız Antalyalılar satış yerinde tozun toprağın içinde kurban kesmeye girişti. Kuran satış yerinde kesime girişenler toz toprağın yanında küçücük çocukların gözü önünde kesim yapmakta da bir sakınca görmedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yine aynı manzara
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN