Türk Yıldızları ekibi Hava Oyunları'nda

Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali bu yıl 21-25 Ekim tarihleri arasında yapılacak. Festivali 30 dakikalık bir gösteri sunacak olan Türk Yıldızları onurlandıracak

Giriş Tarihi: 10.10.2014
Bu yıl 21-25 Ekim tarihleri arasında Fethiye Ölüdeniz'de 15'incisi düzenlenecek Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali, yine Türk Yıldızları gösterisine sahne olacak.

HAZIRLIKLAR BİTİYOR

Festival öncesi yapılması gerekenler ve alınması gereken tedbirleri belirlemek üzere bir toplantı gerçekleştirildi. Türk Yıldızları için uçuş alanı, uçuş saati ve benzeri konular görüşülüp hazırlıklar son aşamaya getirildi. Toplantıya, konuyla ilgili birimlerin müdür ve komutanları ile Türk Yıldızları Filo Komutanı Hava Pilot Yarbay Zeki Koltukoğlu ve ekibi katıldı. Kaymakam Ekrem Çalık, Türk Yıldızları'nın ülkemizi dünyada çok güzel bir şekilde temsil ettiğini belirterek "Biz festivalimizde Türk Yıldızları'na en iyi şekilde imkânlar sağlayacağız. Bu yıl diğer yıllara oranla daha değişik ve daha güzel bir festival geçireceğiz" dedi.

FETHİ BEY'İN MEMLEKETİNDE

İlk Türk savaş pilotu Şehit Fethi Beyin isminin verildiği bir ilçede gösteri yapmanın kendilerini çok mutlu ettiğini belirten Filo Komutanı Koltukoğlu da, "1911 yıllarında kurulan Türk Hava Kuvvetleri dünyanın en eski beş hava kuvvetlerinden bir tanesidir. Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali'nde yaklaşık 30 dakika boyunca gösteri yapacağız. Buradan tüm Fethiye halkını ve Fethiye'deki tatilcileri gösteriyi gösteri alanında izlemeye davet ediyorum" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türk Yıldızları ekibi Hava Oyunları'nda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN