Okullar arası meydan savaşı

Giriş Tarihi: 17.10.2014
Okullar arası meydan savaşı

Fethiye'de iki okulun bir gün önce yaptığı halı saha maçı ertesi gün okul önünde taşlı sopalı kavgaya dönüştü. Güçlükle yatıştırılan kavgada 8 öğrenci yaralandı

Muğla'nın Fethiye ilçesinde Ticaret Lisesi öğrencileriyle Fatih Anadolu Lisesi öğrencilerinin tartışmalı geçen halı saha maçının ardından öğrencilerin sanal alemde bu maçla ilgili birbirlerine sataşmaları kavgaya dönüştü. Ticaret Lisesi öğrencileri yanlarına bazı arkadaşlarını da alarak Fatih Anadolu Lisesi binası önüne giderek buradaki maç yaptıkları bir grup öğrenciyle tartışıp kavgaya tutuşması sonucu taş, sopa ve zincirle 8 öğrenci çeşitli yerlerinden yaralanıp hastanelik oldu.

İFADE VERDİLER

Fatih Anadolu Lisesi okul idaresi ve Jandarma'nın müdahalesi ile öğrenciler arasındaki kavga önlenirken olaya jandarma el koydu. Kavgada taş, sopa ve zincirle T.B, S.Y, H.D.K, M.B, M.O. G, O.C, O.S ve A.R.Y isimli öğrencilerin yaralandığı kaydedilirken jandarmanın 5 öğrencinin ifadesine başvurduğu ve soruşturmayı sürdürdüğü öğrenildi. Öğrenciler kavganın halı saha maçındaki tartışmadan kaynaklanıp okullarının basıldığını iddia ettiler. İki öğrenci grubu arasında Dispanser Caddesi'nde gün içinde bir kavganın daha yaşandığı iddia edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Okullar arası meydan savaşı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN