Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Antalya'dan umutluyuz'

Antalya'ya gelen Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Antalya'dan ümitli olduklarını belirterek üye çalışmalarına ağırlık verilmesini istedi

Giriş Tarihi: 5.11.2014
'Antalya'dan umutluyuz'
Bir dizi programa katılmak için Antalya'ya gelen Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, partisinin AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. İl Başkanı Mustafa Köse'nin yanı sıra çok sayıda partilinin karşıladığı Akdoğan, Antalyalılara seçim başarısı nedeniyle teşekkür etti.

POZİTİF AYRIMCILIK

Geçen dönem Büyükşehir Belediyesi'ni CHP'nin kazanmasıyla Antalya'nın sıkıntılı bir süreç geçirdiğini ifade eden Akdoğan, "AK Parti vizyonunu kaybeden şehirlerin yaşadığı sıkıntıyı Antalya da bir dönem yaşadı. O dönemde belediyenin yapması gereken işleri dahi hükümetimiz yaptı. Sayın Tayyip Erdoğan'ın Antalya'ya aşırı bir ilgisi ve sevgisi olması sebebiyle aslında pozitif ayrımcılık yapıldı. Birçok şehre yapılandan fazlasının Antalya'ya yapıldığını hep birlikte gördük. Antalya büyüyecek, Türkiye büyüyecek ki 2023 vizyonuna ulaşılsın" dedi.

KONGRE SÜRECİ

Kongre sürecinin başladığına dikkat çeken Akdoğan, "AK Parti bayrak devir teslimini her zaman başarıyla gerçekleştirdi. İsimler değişebilir ama aynı dava ruhuyla bu görevler teslim alınacak. Bu şuur ile kongre sürecini tamamlayacağız" ifadelerini kullandı. Akdoğan ayrıca Haziran ayında yapılacak genel seçimler için yaptırdıkları anketlerde AK Parti'nin oy oranının yüzde 50-51 seviyesinde olduğunu söyledi.

ÜYE ÇALIŞMASI HIZLANSIN
Antalya'dan umutlu olduklarını aktaran Akdoğan, üye çalışmalarına hız verilmesini istedi. AK Parti'nin Antalya'daki üye sayısının yüzde 15, oy oranının ise yüzde 41 olduğunu öğrenen Akdoğan, "Alınan oy ile üye sayısı arasında uçurum olmayacak. Üyelik ve sandık çalışmalarına ağırlık vereceğiz. El birliği ile 2023 vizyonuna gideceğiz. Biz size güveniyoruz" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Antalya'dan umutluyuz'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN