Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CHP'li Coşkun'dan şok itiraflar

Antalya CHP'de partililerin iç çatışmaları bitmek bilmiyor. Rant iddialarını dillendiren eski Meclis Üyesi Azime Coşkun, bazı partililer için 'menfaatçi çıkar çetesi' dedi

Giriş Tarihi: 5.11.2014
CHP'li Coşkun'dan şok itiraflar
Antalya'da CHP'lilerin biribirleriyle kavgası bitmek bilmiyor. Sosyal medya üzerinde daha kolay tartışma olanağı bulan CHP'liler en çok bu yolla bitmek tükenmek bilmeyen tartışmalara giriyor. CHP'li eski Kepez Belediye Meclisi ve İl Yönetim Kurul Üyesi Azime Coşkun da partisi ve partilileri ile ilgili çok çarpıcı iddialarda bulundu. Sosyal medyada yaptığı açıklamalarla bazı partililerin desteğini alan bazılarının ise tepkisini çeken Coşkun, rant ve menfaat iddialarında bulundu. Coşkun CHP içerisinde MİT elemanlarının bulunduğunu da öne sürdü.

ÇIKAR ÇETELERİ
Facebook sayfasından yaptığı paylaşımlarda bazı partililere seslendiğini ifade eden Coşkun, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun resminin Gazipaşa'da yere bırakılması tartışmalarına tepki göstererek, "Siz ancak hangi çocuğunuzu belediyeye sokarsınız onun derdindesiniz. Sizi gidi çıkarcılar sizi. Menfaatçi çıkar çetesi. Belediyeleri kaybettiler hala yüzsüz yüzsüz yazıyorlar" dedi. Bu tip davranışlarda bulunan partililere büyük bir öfke duyduğunu açık bir şekilde ortaya koyan Coşkun, "Bu partide belde yöneticisi iken belediyede halk pazarından iki dükkan alıp, hava parası alarak satanlardan başlarım, ucu nereye kadar giderse" diyerek rantın nasıl sağlandığına örnek de verdi.

MİT'ÇİLER BELEDİYEDE

12 Eylül'de yaşananlardan örnek vererek MİT elemanlarının parti içerisinde çeşitli kademelere yerleştiğini iddia eden Coşkun, Facebook'taki sayfasında şu ifadelere yer verdi: "Çok hızlı devrimci kesilenlerin MİT elemanı olduğunu çok sonra öğrendik. Bu tür kişiler son zamanlarda yine türediler. Görevleri de partili insanlara saldırmak. Akılları sıra küçük düşürecekler. Bunlar büyük ihtimalle CHP'yi karıştırmak için kullanılan elemanlardır. Üzüldüğüm nokta, bir belediyeyi üs olarak kullanıyorlar. Yaptıkları işin CHP'ye zerre kadar faydası olsa, 'Tamam' diyeceğim. Faydası yok, zararları var."

TUVALETTE TÜRK BAYRAĞI

Coşkun'un yaptığı açıklamalar partililer arasında uzun tartışmalara neden oldu. Çoşkun'un paylaşımlarıyla ilgili yorum yapanlar arasında da ilginç paylaşımlarda bulananlar görüldü. Bu yorumlardan birini yazan Ahmet Baycan isimli bir başka partili ise çok daha çarpıcı bir iddiayı gündeme getirdi. Türk bayrağının CHP il binasının tuvaletine atıldığını ve buna kendisinin şahit olduğunu aktaran Baycan, "Azime Abla, bende önceki yönetim zamanında il binasında tuvalete atılmış Türk bayrağı görüntüsü var" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'li Coşkun'dan şok itiraflar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN