Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yılın otomobili yılın sürücüsünü arıyor

Yılın sürücüsünü arayan Peugeot, kampanya kapsamında bugün Haşim Balaban Otomotiv'de Ümit Erdim ve ekibini ağırlayarak Antalya'nın sürücüsünü belirleyecek

Giriş Tarihi: 7.11.2014
Yılın otomobili yılın sürücüsünü arıyor
2014 yılının otomobili Peugeot 308, yılın sürücüsünü arıyor. 22 Ekim-20 Aralık tarihleri arasında Peugeot yetkili satıcılarına gelerek Peugeot 308 test sürüşü yapanlar 308 hediyeden birini kazanma şansına sahip olacak. Aktivitenin büyük ödülü olan 1 adet Peugeot 308'i ise yılın sürücüsü kazanacak. Büyük ödülün yanısıra test sürüşü yapanları 7 adet Iphone 6, 50 adet Ipad Mini ve 250 adet Sennheiser Bluetooth kulaklıktan birini kazanma şansı bekliyor.

ÜMİT ERDİM BUGÜN Antalya'DA
Üst düzey kaliteye sahip yenilikçi i-Cockpit tasarımı, sürüş keyfine hizmet eden şık ve dinamik dizaynı ve verimliliği ile Peugeot'nun mükemmellik değerlerini somut hale getiren Peugeot 308, 22 Avrupa ülkesinden gelen 58 basın mensubundan oluşan jüri tarafından 2014 Yılının Otomobili seçildi. Şimdi yılın otomobili yılın sürücüsünü aramak üzere Türkiye yollarına çıktı. Bu yolculuk kapsamında oyuncu-sunucu Ümit Erdim, Yeni Peugeot 308 ile birlikte 37 farklı şehirde 50'den fazla noktayı ziyaret edecek ve Volkan Işık Akademi işbirliğiyle test sürüşleri gerçekleştirecek. Ümit Erdim ve ekibi bugün Antalya'da Haşim Balaban Otomotiv showroom'unda test sürüş organizasyonuna katılarak Antalya'nın sürücüsünü belirleyecek.

ETKİNLİK İNTERNETTE YAYINLANIYOR

Etkinlik ile tüm bilgiler www.yilinotomobiliyilinsurucusunuariyor. com adresinden yayınlanacak ve çekilişe katılım bu site üzerinden yapılacak. Ayrıca proje kapsamında yapılan test sürüşleri ve etkinlikler Peugeot'nun facebook sayfası www.facebook.com/peugeotturkiye ve twitter sayfası www.twitter.com/ peugeotturkiye üzerinden yayınlanacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yılın otomobili yılın sürücüsünü arıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN