Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YAPEX başlıyor

Anadolu'nun en büyük yapı fuarı konumunda bulunan YAPEX Yapı ve Restorasyon Fuarı bugün Antalya Expo Center'da kapılarını açıyor

Giriş Tarihi: 13.11.2014
YAPEX başlıyor
Bu yıl 22'ncisi gerçekleştirilecek olan ve Anadolu'nun en büyük yapı fuarı niteliğini taşıyan YAPEX Yapı ve Restorasyon Fuarı, bugünden itibaren Antalya Expo Center'da başlıyor. Fuar 16 Kasım'a kadar sürecek. Türkiye'nin dört bir yanından ve komşu ülkelerden gelen profesyonellerin geleneksel buluşma noktası ve adeta bir yapı zirvesi olan YAPEX, bu yıl da biribirinden zengin mesleki etkinlikleri, son derece geniş kapsamlı ve bir o kadar da renkli ürün ve hizmet çeşidi ile Türkiye yapı ve restorasyon sektörünün en iddialı ticaret platformlarından biri olma özelliği taşıyor.

41 İLDEN ZİYARETÇİ

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye'nin dört bir yanından gelecek olan yapı profesyonelleri YAPEX nedeniyle Antalya'ya aktı. Şu ana dek Antalya dışındaki illerden ziyaret için teyid veren ve ziyaretçi isim listelerini de bildiren organize ziyaretçi gruplarının sayısının 4 bini aştığı bildirildi. Meslek odaları, ticaret ve sanayi odaları , esnaf ve sanatkar oda ve dernekleri ile koordineli bir şekilde gerçekleştirilecek organizasyon ile Antalya yine Anadolu'ya ev sahipliği yapacak.

ETKİNLİKLER

Mimarlar Odası, İçmimarlar Odası, Makine Mühendisleri Odası ve Elektrik Mühendisleri Odası, YAPEX esnasında düzenleyecekleri zengin mesleki etkinliklerle fuara büyük destek verecek. Konferans, panel, proje ve yarışma sergileri ve özel sunumlar ilgi çekecek.

FUARDA ÖDÜL TÖRENİ DE VAR
Tarihi ve kültürel mirasın korunmasında büyük önem taşıyan restorasyon sektörünün ve yerel yönetimlerin de buluşma noktası olan YAPEX'Te bu yıl Tarihi Kentler Birliği üyesi belediyelerin de standları bulunuyor. Ayrıca Tarihi Kentler Birliği'nin koruma ve restorasyon projelerini teşvik amaçlı düzenlediği Özendirme Ödülleri'ne ilişkin tören de YAPEX salonlarında gerçekleştirilecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
YAPEX başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN