Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Zemin sorunlarının çözümü Golvinvest'te

Giriş Tarihi: 13.11.2014
Zemin sorunlarının çözümü Golvinvest'te
Kurucusu Bilal Afşar'ın ileri görüşlü olmasıyla Türkiye pazarına erkenden giren Golvinvest 2009'dan beri Türkiye'de HTC'nin tek yetkili distribütörü olarak hizmet veriyor. HTC vizyonuyla, Türkiye'de yapılan her zemin yatırımında, yatırımcıya bir telefon, bir e-mail kadar yakın olduklarını belirten Golvinvest Akdeniz Bölge Satış Direktörü Şeyda Tayfun her türlü zemin sorununu çözmeye hazır olduklarını bildirdi.

EŞSİZ BİR ZEMİN

Ayna parlaklığında, sınırsız dayanıklılıkta, süper bir beton olan Superfloor hakkında bilgi veren Tayfun, "Sağlam zeminler için yüzyıllardır kullanılmış olan beton, görsel amaçlar nedeniyle farklı kaplamaların altına hapsedilmiş. Bu kaplamalar ise yapımı ve kullanımı aşamasında ilave maliyetler getirmiştir. İsveç'te bulunan , yaratıcı yaklaşımları ve başarılı sonuçları ile 20 yıllık tecrübe ile zemin silim makine ve donanımları ile güven kazanmış olan HTC, betonun kendi güzelliğini ortaya çıkarmış ve dahası yapım ve kullanımda hatırı sayılır avantajlar da ekleyerek görsel ve fonksiyonel anlamda eşi benzeri olmayan bir zemin ortaya çıkarmıştır" dedi.

PARLIYOR KAYMIYOR

Superfloor'un testlerle kanıtlanmış olan niteliklerinden bazılarını sayan Tayfun, "Bu beton nefes alıyor, parlıyor ama kaymıyor. Kaplama söz konusu olmadığı için yanmıyor. Bilinçli olarak kaldırılmak istenmediği sürece ilk günkü kalitesini koruyor. Sınırsız dayanıklı. İz tutmuyor. Titreşimi emiyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zemin sorunlarının çözümü Golvinvest'te
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN