Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dokuma davasında kamuoyuna çağrı

Giriş Tarihi: 20.11.2014
Dokuma davasında kamuoyuna çağrı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü Dokuma Davası'na muhalefet de dahil herkesin destek vermesini istedi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Dokuma İplik Fabrikası'nın 488 dönümlük alanının üst kullanın hakkını alan şirketin, tahsisin kaldırılması davasıyla ilgili olarak kamuoyuna açık çağrıda bulundu. Bir süredir kamuoyunda tartışılan Dokuma alanıyla ilgili konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, arazinin halka kazandırılması için gereken bütün hassasiyeti göstereceklerini belirtti.

MUHALEFET DESTEK VERSİN

Dokuma İplik Fabrikası alanıyla ilgili devam eden hukuki süreçte, şeffaflık, katılımcılık ve ortak akıl kullanarak bölgenin geleceğine Antalyalıların karar vereceğini belirten Başkan Tütüncü, "Başta muhalefet partileri CHP ve MHP olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve kamuoyuna açık bir çağrım var. Herkesi Dokuma'ya davet ediyorum. Ne zaman arzu edip isterlerse kendilerini bizzat kendim gezdirip, belgeler ve delillerle alanla ilgili bilgilendirmeye her zaman hazırım" dedi.

MÜCADELEYE DEVAM EDİLECEK

Dokuma alanının Antalya'nın göz bebeği olduğunu hatta şehir merkezinin de en kıymetlisi olduğuna dikkat çeken Başkan Tütüncü, "Benden önceki belediye başkanının attığı hatalı bir adımın, bugüne kadar yansımaları devam ediyor. Dokuma alanında 5,5 yıldır kararlılıkla sürdürdüğümüz hukuk mücadelemizde çok önemli aşamaları geride bıraktık. Çok daha güzel günlere doğru yürüyoruz. Bu aşamada Dokuma'yla alakalı soru soran fikir ve görüşte bulunan herkesin önerilerine ciddi manada değer veriyoruz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dokuma davasında kamuoyuna çağrı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN