Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çavuşoğlu'dan destek istediler

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu ziyaret eden ATSO heyeti, Antalya'nın eksiklerinin tamamlanması için destek talep etti

Giriş Tarihi: 3.12.2014
Çavuşoğlu'dan destek istediler
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Çetin Osman Budak, Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu ziyaret etti. Heyet, ziyarette Mehmet Şahin Başkanlığındaki Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Yönetim Kurulu ile de bir araya geldi.

DESTEK BEKLİYORUZ

Ziyarette Antalya'nın önümüzdeki yıllarda dev etkinliklere ev sahipliği yapacağını kaydeden ATSO Başkanı Budak, "2015 yılında Antalya'da gerçekleşecek olan G20 ve B20 zirveleri Türkiye ve Antalya için çok büyük tanıtım fırsatlarıdır. 2016 EXPO organizasyonu öncesinde bu zirveler Antalya'nın hazırlanması, gerekli altyapı ve üstyapı yatırımlarının, çevre yollarının yapılması için vesile olmalıdır. Antalya EXPO 2016'nın tanınırlığının artırılması hususunda da Dışişleri Bakanımız olarak sizden destek bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

YOĞUN BİR DÖNEM

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da zor bir görev üstlendiğinin bilincinde olduğunu belirterek, "Ülkemizin ve Antalya'nın tanıtımı için her fırsatı değerlendiriyoruz. Ancak kişisel ilişkiler ile yapılan tanıtım çalışmaları bir yere kadar fayda sağlıyor. Tanıtımın sistematik olması gerekiyor. Hep birlikte bir araya gelelim, etkili bir tanıtım stratejisi oluşturalım. Diğer taraftan Antalya'nın tanıtımı için kültür, sanat etkinliklerini çoğaltmamız lazım. Önemli destinasyonlardan direkt uçuşların düzenlenmesi çok önemli" diye konuştu. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve Yönetim Kurulu ile Alanya'nın sorunlarının da konuşulduğu ziyaretin sonunda ATSO Başkanı Çetin Osman Budak, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu 23 Aralık'ta yapılacak ATSO Geleneksel Ödül Töreni'ne davet etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çavuşoğlu'dan destek istediler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN