Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yaz kataloğuna renkli tanıtım

Alman tur operatörü ETI'nin 2015 Yaz Kataloğu tanıtımı Nirvana Lagoon Villas Suites&Spa'da gerçekleştirildi. Renkli geceye 100 acente katıldı

Giriş Tarihi: 6.12.2014
Yaz kataloğuna renkli tanıtım
Alman Tur Operatörü Express Travel International (ETI) 2015 Yaz Kataloğu tanıtımını muhteşem bir gala gecesi ile Nirvana Lagoon Villas Suites& Spa' da gerçekleştirdi. Dünya genelinde en yüksek cirolu 100 acente yetkilisinin katılımı ile gerçekleşen programa Crystal Hotels ve Sun Express partnerlik yaptı.

TÜRKİYE'NİN TANITIMI

ETI Satış ve Pazarlama Müdürü Guido Laukamp, Türkiye pazarının iyi ürünlerle birlikte başarılı bir şekilde bünyelerinde büyümeye devam etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Laukamp, 2012' den beri 320 sayfalık kataloglarının 101 sayfasını Türkiye' ye ayırdıklarını söyledi.

TURİZME KATKI

Crystal Hotels Avrupa Satış Müdürü Eyüp Kökçe de ETI'nin bu programına partner olmanın Türkiye'nin dünya üzerinde daha çok kitleye ulaşması ve tanıtılması açısından faydalı bir adım olduğunu dile getirdi. Eyüp Kökçe, ETI ile yaptıkları partnerliğin 2015'te daha çok turistin tatil için Türkiye'yi tercih ederek ülke turizmine katkı koyacağının altını çizdi. Programın moderatörlüğünü ETI'nin sempatik katalog yüzü olan ikizler; Julia ve Nina Meise yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yaz kataloğuna renkli tanıtım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN