Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Göçerler'e tapu müjdesi

Göçerler sakinleriyle buluşan Kepez Belediye Başkanı Tütüncü mülkiyet sorunu yaşayan mahallede ay sonu tebligatların yapılacağını belirtti

Giriş Tarihi: 11.12.2014
Göçerler'e tapu müjdesi
Göçerler Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya gelen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Göçerler ve Fatih mahallelerinin 30 senedir mülkiyet problemleriyle uğraştığını belirterek, sorunları birer birer çözdüklerini söyledi. Tütüncü, "2B problemini çözdüğümüz yerlerde son 5 yılda 30 bine yakın tapu verdik. Daha önceki farklı mahallelerde farklı bölgelerde tapuları nasıl vermişsek, burada da verilecek. Siz, kendi arsalarınız üzerine, kendi isteğiniz doğrultusunda binalar yapacaksınız" dedi.

TOKİ GİRMEYECEK

Mahalleye TOKİ yapılacağı iddialarını sert dille eleştiren Başkan Tütüncü, şunları kaydetti: "Kepez'in hiçbir mahallesine TOKİ yaptırmadım. Bundan sonra da asla yapılmayacak. Ne TOKİ yapılacak ne de TOKİ'nin önünü açan kararlar verilecek. Biz, 30 sendir size tapularını veremeyen siyasetçilerin, yapamadığını yapmak için buradayız. Ve tapularınızı biz vereceğiz."

TEBLİGATLAR AY SONU

Bölgeye bin yataklı hastanenin de gelmesiyle farklı bir görünüme kavuşacağını belirten Başkan Tütüncü, "Aylardır burası için belirlenen rakamları aşağıya çekmek için sabah, akşam zaman gözetmeksizin çalışıyoruz. Resmi değil ama artık son şeklini aldı. Ay sonu tebligatlar yapılacak" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Göçerler'e tapu müjdesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN