Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Işık YARGIN: Teşekkür ederim

Giriş Tarihi: 15.12.2014
Her şey eşit derecede önemlidir.Aynı anda birçok işi yapabilirim.Çoklu mekan disiplinimi etkilemez. İrade gücüm daima hazır ve nazırdır. Aynı anda pek çok şeyi becerebiliyor olmak dengeli hayatımın formülüdür.
Bu liste uzayıp gidebilir. Zira teknolojik yenilikler, kültürel değişimler, rekabetçi güçler iş ve hayat ile ilgili listelerime yenilerini ekliyor. Böyle olduğunu biliyor olsam da hayat yolculuğunda mola noktalarımda illa da başarı stratejilerimi gözden geçirmek adetim yine ortaya çıktı. Çünkü ANSİAD 2014 Yılı Güngör Pekşen Özel Girişimcilik Ödülü'ne layık görüldüm ve hafta içinde ödülümü aldım. Orkun Ozan Medya Hizmetleri firmasının sahibi Himmet Öcal Girişimcilik haftasının mottosunu "Taş taş üstüne" olarak belirlediğinde; esas itibariyle bu yaşayan organizmanın her bir bireyinin yaşamlarındaki taşlara da göz atmalarını sağladı diye düşünürüm.
Başardıkça üstteki yerini alan çabaları somutlaştıran taşlar… Taşlarıma bakıyorum. Ulaşmak istediğim herhangi bir konuda başarmak şansını yakaladığımda somutlaşan adımların izleri. Başarı için bunlar gerekli diyerek alt alta dizilenler, öğrenilen yalan listeler, karalamalar, temize çekmeler, uzayan hayat yolunda aslında ufak ufak ilerlemekte olduğumu anlatan detaylar.
2002 Yılında Dünya Gazetesi İş Kadınları Ödülü, 2009 Yılı Türkiye'nin Kadın Girişimcisi Başarı Ödülü ve ANSİAD 2014 Güngör Pekşen Girişimcilik Özel Ödülü ile takdir gören Sosyal Girişimciliğim. Dostlarımın söz birliği etmişçesine söylediği gibi taşlarıma"yakıştı"
Başarısı kesin olan bir şey yoktur, ama her zaman bir şey, her şeyden çok önem taşıyan bir şey için gösterdiğim çaba ödüllenerek taşlarımın üzerine eklenebiliyormuş.
Şükrediyorum. Bu bir fırsat ve şans bu vesile ile Taş taşa üstüne konulurken her taşa anlayışı, desteği ile katkı koyan sevgili eşim Cemalettin Yargın'a, çocuklarıma, anneme, babama, kardeşlerime, çalışanlarıma, dostlarıma Teşekkür ederim.
Kadın ve Genç Girişimciliği için ufak ufak birlikte ilerlediğim yol arkadaşlarım TOBB Antalya Kadın Girişimciler İcra Komitesindeki can kardeşlerime,destekleyen etkileşim içinde olduğum kurul üyelerine, ATSO Başkanım Çetin Osman Budak ve Yönetim Kuruluna Teşekkür ederim.
Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği ANSİAD Başkanı Ali Eroğlu ve Yönetim Kuruluna Teşekkür ederim. Ardında İz Bırakanların izini geleceğe taşıyan ahde vefa sahiplerine teşekkür ederim.
Tecrübe ettiklerimi paylaşma şansım bu köşe için teşekkür ederim.
Hayatta elde edilen tüm başarıların ilk adımı içimizde atılır. İlk Taş sizsiniz. Okurlarıma teşekkür ederim.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Işık YARGIN: Teşekkür ederim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN