Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tütüncü'den Dokuma sözü

Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, Dokuma projesinde bir tek ağaç kesilmeyeceğine ve yeni bina eklenmeyeceğine söz verdi

Giriş Tarihi: 18.12.2014
Tütüncü'den Dokuma sözü
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Dokuma'da uygulanacak olan projede bir tek ağaç kesilmeyeceği ve yeni bina eklenmeyeceğine garanti verdi.

ŞEHİR KÜTÜPHANESİ
SABAH Akdeniz ekibini ağırlayan Başkan Tütüncü, 8 yıldır kent gündeminde olan Dokuma Fabrikası alanının, uygulanacak proje ile çok amaçlı etkinlikler için kente kazandırılacağını belirterek "Dokuma alanına 2006'dan bu yana çivi çakılmadı. Aradan 9 yıl geçti. 9 yıl bir kent için çok önemli. Dokuma Fabrikası alanında uygulanacak projede bir tek ağaç bile kesilmeyecek. Mevcut binalara yeni bina eklenmeyecek. Fabrikanın 1960'lardaki görüntüsü neyse o olacak" dedi. Dokuma'nın kendileri ve Antalya için çok önemli olduğunu ifade eden Başkan Tütüncü, bu kapsamda en büyük şehir kütüphanesinin de kurulacağını belirterek, "Burası her Antalyalının günübirlik gelip kullanabileceği bir alan olacak. Orada bulunan pamuk depolarında kültür sanat etkinlikleri düzenlenecek. Kapıdan girişte 1960'lı yıllara geri dönülecek. Burada uygulanacağımız proje tüm Antalyalıların projesi olacak" diye konuştu.

ALTINOVA ASKIDA

Tütüncü, Altınova imar planıyla ilgili de bilgi aktararak meclisten geçen planın askıya çıktığını ve tapuların verilmeye başlanacağı müjdesini verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tütüncü'den Dokuma sözü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN