Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Enerjide ödül Cadıl'ın oldu

Giriş Tarihi: 20.12.2014
Enerjide ödül Cadıl'ın oldu
Bu yıl 4'ncüsü düzenlenen 'ICCI 2014 Enerji Ödülleri' gecesi, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, TBMM Enerji Komisyonu Başkanı Halil Mazıcıoğlu, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Erol Kaya, EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz'ın katılımı ile Ankara JW Marriott Otel'de gerçekleşti.

GURUR KAYNAĞI FİRMA
Bu yıl 3 kategori başlığı altında 50 projenin başvurduğu etkinlikte, tüm projeler oluşturulan jüri tarafından değerlendirildi. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı (ICCI) 2014 Enerji Oscar Ödülleri'nde Bucak'ta Port-San Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cadıl tarafından Mercan Mermer Fabrikası'na kurulan ve 2 bin 600 metrekarelik alanda 500 KW elektrik üreten güneş paneli ile Türkiye'nin ilk güneş enerji sistemli fabrikası olan Mercan Mermer 'Güneş' dalında ödüle layık görüldü.

ÖDÜLÜ BAKAN YILDIZ VERDİ
11 enerji projesinin ödüllendirildiği gecede, yenilenebilir enerji santralleri 'Güneş' dalında büyük ödülün sahibi Mercan Mermer Fabrikası'nın ödülünü Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız tarafından Port-San Mermer Yön. Kur. Bşk. Mehmet Cadıl'a verildi
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Enerjide ödül Cadıl'ın oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN