Kepez'in mutlu çocukları

Giriş Tarihi: 15.1.2015
Kepez'in mutlu çocukları

Kepez Belediyesi tarafından yaptırılan ve ilçede yaşayıp öğrenim gören çocukların yoğun ilgi gösterdiği Orhan Gazi ve Osman Gazi Semt Konakları, çocukların buluşma noktası oldu

Kepez'de yaşayan ve okuyan çocukların ilk olarak kötü alışkanlıklardan korunması, sosyal paylaşım alanı oluşturulması, birlikte paylaşımlarının artmasına yönelik olarak yaptırılan Orhan Gazi Semt Konağı ile Osman Gazi Semt Konağı'na öğrenci ve gençler yoğun ilgi gösteriyor.

HUZURLU VE GÜVENLİ ORTAM

Semt konaklarında çocuklara yazın serin, kışın sıcak ortam sağladıklarını ifade eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü; "Onların iyi bir eğitim alması, geleceğe daha güvenli bakmalarını çok önemsiyoruz" dedi. Başkan Tütüncü, "Semt konaklarında öğretmenlerimiz gözetiminde derslerini yapıyorlar, interneti kullanıyorlar, fen bilimleri, matematik, sosyal bilimler, İngilizce derslerini pekiştiriyorlar. Yaklaşık 3 bin öğrencimiz hem öğreniyor, hem eğleniyor, hem de sağlıklı, huzurlu ve güvenli ortamda birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorlar. En önemlisi ise kötü alışkanlıklardan koruyoruz. Semt konaklarımıza gelen çocuklarımız güvende olurken, aileleri de evlerinde veya işyerlerinde huzurlu oluyorlar" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kepez'in mutlu çocukları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN