Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Antalya'dan dünyaya ulaşan temiz su kaynağı

Birçok işletmenin su arıtma konusundaki ilk tercihi olan Askan Mühendislik sektöründe oldukça iddialı

Giriş Tarihi: 21.1.2015
Antalya'dan dünyaya ulaşan temiz su kaynağı
Endüstriyel su arıtma sistemlerinde Word Treat markasıyla sadece Türkiye'de değil, dünyanın farklı ülkelerinden birçok büyük işletmeye hizmet veren Askan Mühendislik, kalitesi ve profesyonelliğiyle olduğu kadar her işletmenin farklı ihtiyaçlarına özel projelendirme çözümleri ile de tercih ediliyor.

UZMAN KADRO

Kurulduğu 2003 yılından beri kaliteli ürünleri, servisleri ile başta oteller olmak üzere birçok işletmenin su artıma konusunda tercihi olan marka World Treat Su Arıtım Sistemleri ile Askan Mühendislik, su arıtma konusunda; ithalat, ihracat, projelendirme, üretim, uygulama, danışmanlık ve teknik servis hizmetleri veriyor. Firma sahibi Aslı Ulukanlı İnce birçok büyük işletme tarafından tercih edilen World Treat su arıtma sistemleri ve firma hakkında şu bilgileri verdi:

23 BAYİ İLE HİZMETE DEVAM
"Yenilikçi teknolojik sistemlerimiz ve alanında uzman ekibimiz ile müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına uygun çözümleri yerinde belirleyerek özel bir hizmet sunuyoruz. Türkiye genelinde 23 adet bayisi bulunan firmamız aynı zamanda Kazakistan, Romanya, Libya, Azerbaycan, Kıbrıs, Kenya gibi birçok ülkeyle de iş yapıyor, bu ülkelerde bayi ve temsilciliklerimiz var."

TEKNİK SERVİS DESTEĞİ
World Treat su arıtma sisteminin kurulum sürecinde nasıl hizmet verdiklerini anlatan İnce, "Askan Mühendislik olarak öncelikle keşif aşamasından başlıyoruz, analiz, projelendirme ve montaj adımlarından sonra teknik servis desteğimiz devam ediyor. Doğru projeyi uygulamak için kapasite tayini, işletme bilgileri, ham su analiz değerlerinin belirlenmesi için çalışmalar yapıyoruz. Suyun doğru değerlendirilmesi için gerekli analizleri ücretsiz olarak yapıyoruz. Keşif ve analiz sonucunda elde edilen veriler doğrultusunda, en uygun kapasitede ve yüksek performansta çalışacak, işlevine uygun sistem projelendirilmesi firmamız uzman mühendisleri tarafından ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalya'dan dünyaya ulaşan temiz su kaynağı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN