Ders zili çalıyor

Giriş Tarihi: 7.2.2015
Ders zili çalıyor

Antalya Milli Eğitim Müdürü Gülay, Pazartesi günü ders başı yapacak olan 428 bin öğrenci ile 27 bin öğretmene başarılı bir eğitim-öğretim dönemi diledi

Antalya'daki 427 bin 854 öğrenci, Pazartesi günü 15 günlük yarıyıl tatilini tamamlayıp tekrar ders başı yapacak. Eğitimöğretim yılının ikinci yarısı ile ilgili tüm önlemlerin alındığını ve öğrencilerin sorunsuz bir dönem geçirmesi için çalıştıklarını belirten Antalya Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay, tüm öğretmen ve öğrencilere başarılı bir eğitim sezonu diledi.

5 YILDIZLI TATİL

Bu yıl Türkiye'ye örnek olacak bir proje geliştirip derslerinde üstün başarı gösteren öğrencileri ödüllendirdiklerini hatırlatan Gülay, "Çocuklarımız 15 gün dinlenip aileleri ile tatil yaptılar. Özellikle bu yıl Büyükşehir Belediyesi ve turizmcilerimiz ile birlikte 719 okul birincisi öğrencimizi 5 yıldızlı otellere aileleri ile birlikte tatile gönderdik. Buradaki ana amacımız çalışan ve başarılı olan her kesin bunun karşılığını alacağının mesajını vermekti" diye konuştu.

ÜCRETSİZ KURS
Bu yıl Antalya genelindeki öğrenci sayısının 18 bin civarında artığını hatırlatan Gülay, "Bu artışla birlikte çocuklarımıza daha iyi imkanlarla eğitim vermek için hayırseverlerimizin de katkısıyla yeni okullar yapacağız. Tüm okullarımızda takviye kurslar başlattık. Bu kurslarımıza bu öğretim yılında 37 bin civarında öğrencimiz katıldı. Bilgi eksikliği olan çocuklarımız okullarına müracaat ettikleri takdirde dersin haricinde ücretsiz kurslar açmaya devam edeceğiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ders zili çalıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN