Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öncelik özgüven, mutluluk ve başarı

Giriş Tarihi: 7.2.2015
Öncelik özgüven, mutluluk ve başarı
Özel Envar Eğitim Kurumları, eğitimin her aşamasında, tüm branşlarda uzman ve deneyimli öğretim kadrosu ile öğrencilerinin, aldıkları kaliteli eğitim sayesinde akademik başarılar elde etmelerini amaçlıyor. Bu amaçla lise düzeyinde eğitim vermek üzere hizmete açılan Envar Anadolu - Fen Lisesi binası ile geleceğin teminatı çocukların başarıları için önemli bir adım daha atıldı. Envar, uluslararası eğitim programları ve uygulamalı bilimler için kullanılan ileri teknolojik altyapı, modern sınıf ve laboratuvarlar ile uzun soluklu bir eğitim kurumu olmayı hedefliyor.

600 KAPASİTELİ

Envar Eğitim Kurumları, içerisinde teknolojik donanımlı 28 sınıf, ferah ve çağdaş iç mekanlar, konferans salonu, sinema salonu, uluslararası standartlarda laboratuvarlar, veli bekleme ve görüşme salonları, tüm sınıflarda akıllı tahtalar, dijital eğitim materyalleri, spor ve sosyal alanlar ile 40 kişilik erkek öğrenci yurdu bulunan okul binasının açılışını yaptı.

SEVGİ TEMELLİ EĞİTİM

Envar Fen Lisesi 2012'de ÖSYM sonuçlarına göre Türkiye üçüncüsü olurken, 2013'te ortalama puanlarda Fen Lisesi'nde 31, Anadolu Lisesi'nde 34 puan arttırarak puanını en fazla arttıran okul oldu. Envar Eğitim Kurumları, öğrenciyi öğrenme sürecinin odağında aktif kılan, sevgi temelli kimliği destekleyen eğitim anlayışı ile ülkemizin geleceğinden sorumluluk duyan güçlü bir eğitim kurumu olmanın gururu ile yoluna emin adımlarla devam ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öncelik özgüven, mutluluk ve başarı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN