Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kadınlara özel hamam ve kreş

Kadınlar Plajı kabuk değiştiriyor. Bölgeye yapılacak SPAhamam ve kreş yatırımları ile plaj yeni bir çehreye bürünecek

Giriş Tarihi: 10.2.2015
Kadınlara özel hamam ve kreş
Geçen yıl hizmete açılan ve Antalyalı kadınlar tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanan Kadınlar Plajı, 2015 yaz sezonuna birçok yenilik ile merhaba diyecek. Kompleks içerisine kadınlar için özel bir SPA-hamam ile çocuk kreşi açılacak.

KADINLAR BÖYLE İSTEDİ

Kadınlar Plajı'nın geçen yıl çok kısa bir sürede hizmete hazır hale getirildiğini ve zaman darlığı nedeniyle planladıkları projelerin birçoğunu hayata geçiremediklerini ifade eden ANET Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp Dinçmen, "Kadınlar Plajı'nı kadınlarımızdan gelen istekler doğrultusunda yeniden planlıyoruz" dedi.

YENİ TESİSLER GELİYOR

Sarısu Kadınlar Plajı'na bu yıl içerisinde birçok yeni tesis kazandıracaklarını aktaran Dinçmen, "Plajımıza Antalya'nın SPA ve hamam sektöründeki en iyi markası ile anlaşarak bir kadınlar hamamı yapacağız. Kadınlarımız plaja genelde çocukları ile geliyor. Plajımıza bir eğlence parkı ile inşallah bu seneye yetiştireceğimiz bir kreş yapacağız. Annelerimiz çok cüzi bir ücret karşılığı çocuğunu buraya bırakacak ve çocuklarımız eğitmenler eşliğinde eğlenceli bir gün geçirecek. Hem eğitim alacak hem de oyunlar oynayacak" şeklinde konuştu. Plajın kapasitesinin yüzde 50 arttırılarak bin 50 kişiden bin 500 kişiye çıkarılacağını vurgulayan Dinçmen, "Kadınlarımız sadece denize girmek değil aynı zamanda eğlenmek ve spor yapmak istiyor. Plajın batı yakasına bir voleybol, bir basketbol sahası yapıyoruz. Jimnastik aletlerimizin tamamını yenileyip sayılarını arttıracağız. Aerobik ve plates için iki farklı tartan pist hazırlıyoruz. Kadınlarımız profesyonel eğitmenler eşliğinde spor yapacak. Bir de açık hava diskosu tarzında bir yer yapıp dans dersleri vereceğiz" ifadelerini kullandı.

SICAK KUM BANYOSU

Sıcak plaj kumunun birçok rahatsızlığa iyi geldiğini hatırlatan Dinçmen, "Plaj kumunun faydalarından yararlanmak isteyen kadınlarımız için kum banyosu yeri yapıyoruz. Burası özel bir sistem ile sürekli olarak ısıtılacak ve çeşitli rahatsızlıklara şifa olacak. Ayrıca kadınlara yönelik bir butik açılacak ve mevcut restoran ile kır bahçesi yenilenecek" diye konuştu.

KADINLARA ÖZEL DÜNYA

Kadınlar Plajı'nın yeni haliyle büyük beğeni toplayacağını söyleyen Dinçmen, açıklamalarına şu şekilde devam etti: "İddia ediyorum bu yılki Kadınlar Plajı'na rezervasyon ile misafir kabul edeceğiz. Çünkü burası kadınlarımızın her türlü ihtiyacının düşünüldüğü yeni bir cazibe merkezi olacak. Çünkü biz bir plaj değil, bir kadınlar dünyası kuruyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kadınlara özel hamam ve kreş
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN