Arı'nın yaptığı etik olmadı

Giriş Tarihi: 12.2.2015
Arı'nın yaptığı etik olmadı

CHP İl Başkanı Arı'nın milletvekilliği için istifa etmesini etik bulmadığını söyleyen Bahadır Manyaslıoğlu, il yönetiminin de değişmesi gerektiğini belirtti

Ekim ayında yapılan olağanüstü kongrede CHP İl Başkanı seçilen Cavit Arı'nın rakibi olan Bahadır Manyaslıoğlu, Arı'nın milletvekilliği için istifa etmesinin etik olmadığını söyledi. Manyaslıoğlu, "Seçimlerin öncesinde delegelerimize böyle bir ihtimalin olduğunu söylemiştik. Yeterince kendimizi anlatamamış, inandıramamışız. Bununla ilgili konuşacağımız yer ve zaman il kongresidir" ifadelerini kullandı.

ETİK DEĞİL

Cavit Arı'nın belirlediği il yönetiminin tarafsızlığını yitirdiğini ve görevden alınması gerektiğini vurgulayan Bahadır Manyaslıoğlu, "Kendi ekibi ile seçime girip 4 ay önce seçim kazanmış ve milletvekilliği için istifa etmiş bir il başkanının ekibinin de görevden alınması gerektiğini, seçime partimizi götürecek yeni bir başkan ve yeni bir yönetimin atanması gerektiğine inanıyorum. Çünkü mevcuttaki yönetimin tarafsızlığından söz etmek artık mümkün değildir. Taraflar, çünkü kendi ekip arkadaşları aday oldu. Ben bu durumun etik olacağı düşüncesinde değilim. Gerçi yapılan işin hiçbir tarafı etik değil. Genel Merkez'in bu işin bu kadar suistimal edilmesine göz yummayacağını da düşünüyorum" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Arı'nın yaptığı etik olmadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN