Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türel: Kavşaktan geçerken çay içen biri gördünüz mü?

Giriş Tarihi: 16.2.2015
Türel: Kavşaktan geçerken çay içen biri gördünüz mü?

Başkan Türel, 'Balkonda çay içenler rahatsız olur' diyerek kavşak yapımına engel olanların şimdi teşekkür tabelası astıklarını söyledi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok ve Servisçiler Odası Başkanı Süleyman Şahin servisçilere yönelik gerçekleştirilen eğitim seminerine katıldı. Başkan Türel, göreve gelmeden önce esnaf dostu belediye anlayışı ile görev yapacaklarını belirterek başladığı konuşmasında, "Görev dönemim içinde, esnafın sorunlarını esnafla birlikte çözeceğiz. Odalarımız ne derse, milletin hayrına uygun olduktan sonra sorunları çözmek zorundayız" dedi.

KAVŞAK ÇALIŞMASI

Başkanı Menderes Türel, "Karayolları ile ortak yürüttüğümüz kavşak projelerini 6 ay içinde tamamlayacağız" dedi. Aslında bu çalışmaların seçimlerden 6 ay önce başlaması gerektiğini ifade eden Türel, "Karayolları yer teslimi yaptı. İnşaat başlayacaktı. O dönemki Büyükşehir Belediye Başkanı 'İnsanlar balkonda çaylarını içiyorken yanından araçların geçtiği bir kavşak projesini ben onaylamıyorum. Bu projeye izin vermem' dedi. Şimdi o kavşaklardan geçiyorsunuz etrafınızda çay içen birileri var mı? Hiç denk geldi mi? Etrafınızda bir balkon gördünüz mü? Bunu söyleyenler şimdi çalışmaların yapıldığı yere tabela asıyorlar. 'Karayollarına teşekkür ederiz' diyorlar. Buna da şükür" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türel: Kavşaktan geçerken çay içen biri gördünüz mü?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN