Akdeniz 12 yaşında

Batı Akdenizli okuyucularıyla birlikte büyüyen ve bölgenin nabzını tutan bir numaralı gazete olan Sabah Akdeniz, bugün 12'nci yılına girdi

Giriş Tarihi: 19.2.2015
Akdeniz 12 yaşında
OKUYUCULARIYLA BÜYÜDÜ
Akdenizli okuyucularıyla birlikte büyüyen ve bölgenin nabzını tutan bir numaralı gazete olan Sabah Akdeniz, 12'nci yılına girdi. Objektif haberciliği, renkli mizampajı ve bölgeye hakim kadrosuyla Sabah Akdeniz yine bir numara.

ZİRVEDEKİ YERİNİ KORUYOR
2004'ten beri zirvedeki yerini okuyucudan aldığı güçle koruyan Sabah Akdeniz'i izlemeye devam edin. Antalya, Isparta, Burdur ve ilçelerinden Fethiye ve Dinar'a uzanan geniş bir bölgeye hitap eden SABAH Akdeniz, tirajını her geçen gün arttırıyor.

Muamer Türker / Antalya Valisi
Sevgili Sabah Akdeniz Ailesi, Antalya'nın basın hayatında, 2004 yılından bu yana doğru ve ilkeli habercilik anlayışıyla, Antalyalıların güvenine lâyık olarak yer almanızdan dolayı büyük bir memnuniyet duymaktayım. Sabah Akdeniz ailesini tebrik ediyor, başarılarınızın bundan sonraki yıllarda da devamını diliyorum.

Menderes Türel / Büyükşehir Belediye Başkanı
Sabah Akdeniz, ilkeli yayıncılığı, dürüst haberciliği, tarafsız bakış açısı ile Antalya basınında saygın bir yere sahip. Gazeteniz, bu anlamda yerel demokrasinin gelişimine de önemli katkı sağlıyor. Bölgemizin güçlü sesi Sabah Akdeniz'in 12'nci yıldönümünü kutluyor, başarılar diliyorum.

Cemil Tonbul / Antalya Emniyet Müdürü
SABAH Akdeniz'in yayın tarihinin 12'nci yılını kutlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. SABAH Akdeniz, özellikle polisin kent güvenliğinin sağlanması alanında yürüttüğü tüm projeleri desteklemiştir. SABAH Akdeniz'in kuruluşunun 12'nci yılı münasebeti ile tüm çalışanlarını kutlar, başarılarının devamını dilerim.

Hakan Tütüncü / Kepez Belediye Başkanı
SABAH Akdeniz'i Kepez halkı adına kutluyorum. Başarılarımızı, heyecanlarımızı, mutluluklarımızı, üzüntü ve temennilerimizi daha nice yıllarda sayfalarınızda görmeyi diliyorum. Kutsal saydığımız bu elçilik görevinizde sayısız başarılar kazanmanızı temenni ederim.

Ümit Uysal / Muratpaşa Belediye Başkanı
Uzun soluklu habercilik koşusunu performansını düşürmeden, 12 yıldır sürdüren SABAH Akdeniz Ailesi'ni kutluyorum. İz bırakan, objektif haberciliğinizin ve bizlere, vatandaşlarımıza doğru bilgi aktarmanızın sürmesi dileğimle.

Muhitin Böcek / Konyaaltı Belediye Başkanı
Yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana meslek etiğine saygılı yayın politikasından ödün vermeyen SABAH Akdeniz'in 12'nci kuruluş yıldönümünü kutlarım. Aynı objektif haber anlayışını devam ettireceğine olan inancımla tüm çalışanları kutlarım. Başarılarla dolu nice yıllara.

Turgay Genç / Döşemealtı Belediye Başkanı
Antalya'nın Döşemealtı İlçemizin tanıtımında pozitif katkı sağlayan SABAH Akdeniz ailesine şükranlarımı sunar, SABAH Akdeniz'in kuruluşunun 12'nci yıldönümünü yürekten kutlarım. Nice yıllara.

Halil Şahin / Aksu Belediye Başkanı
Kamuoyunun doğru ve sağlıklı haber almasında fedakarca çalışan SABAH Akdeniz'in 12. yılını kutluyorum. Çalışanlarınızın prensipli ve tarafsız yayıncılık anlayışı içerisinde yerine getirdikleri bu önemli görevleri için teşekkür eder, nice yıllar dilerim.

Yusuf Hacısüleyman / AKTOB Başkanı
Turizmin destekçisi SABAH Akdeniz'e turizme verdiği destekten dolayı çok teşekkür ederiz. Akdeniz Bölgesi'nin ve Antalya'nın sorunlarını ve başarılarını ulusal mecraya taşıması ve haberleştirmesi bizler için büyük önem taşıyor. Bu bağlamda SABAH Akdeniz'in kuruluş yıldönümünü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

Abdulah Sevimçok / AESOB Başkanı
Antalyalılara güncel olayları anlatmaktaki en önemli enstrümanlardan bir tanesi basın. Bu bağlamda SABAH Akdeniz'in gücü yadsınamaz. 2004 yılından bu yana Antalya esnafın her sorununu SABAH Akdeniz'in manşetlerinde görmekten büyük bir memnuniyet duyuyoruz.

Davut Çetin / ATSO Başkanı
SABAH Akdeniz'in bugünlere gelmesinde emeği geçen, geçmişten bugüne kadar çalışan tüm basın emekçilerine teşekkürü bir borç biliyorum. SABAH Akdeniz'in tarafsız haberlerinin halkın yerel gelişmeleri yakından izlemesine, Antalya'nın daha da gelişmesi ve tanıtımına büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akdeniz 12 yaşında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN