NKTA madalyaları topladı

Nurgül Köktürk Tenis Akademisi'nin (NKTA) sporcuları Antalya'da düzenlenen turnuvada kürsüden inmedi

Giriş Tarihi: 5.3.2015
NKTA madalyaları topladı
Antalya'da 22 yıldır tenis branşında şampiyonlar ve milli sporcular yetiştiren NK Tenis Akademisi başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Türkiye Tenis Federasyonu'nun Antalya Tenis Kulübü'nde düzenlediği 8-9-10 yaş Tenis Turnuvası'nda NK Tenis Akademisi madalyaları topladı.

HER BRANŞTA DERECE YAPTILAR

10 yaş erkeklerde Önder Balcı Antalyalı rakibi Alperen Açar'ı yenerek birinci, Ege Uzun 3. oldu. 10 yaş kızlarda Fatma Sultana Güzel ve 9 yaş bayanlarda Dila Beril Güçlü ikinci olurken Dilay Karbay üçüncülüğü elde etti. 9 yaş erkeklerde ise Can Yüksel üçüncü, Boran Oktay dördüncü oldu. Yine 8 yaştaki Melissa Erdoğan, Ayşe Saraçoğlu, Melisa Yenal, Arda Aykut ve Berrak Kasapoğlu da turnuvada gösterdikleri üstün başarı neticesinde madalya almaya hak kazandılar.

CİDDİYET VE DİSİPLİN FARKI
NK Tenis Akedemisi Baş Antrenörü 4. Kademe Kıdemli Tenis Antrenörü Nurgül Köktürk Karakaya, alt yapıda alınan başarıların gelecek yılların da iyi habercisi olduğunu söyledi ve "Alt yapı sporcularımız haftanın 4 günü Antalya Su Hotel kortlarında antrenman yapıyor. Bu disiplin ve ciddiyet, bize turnuvalarda başarı olarak geri dönüyor" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
NKTA madalyaları topladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN