Kalpler Antalya'da atacak

Giriş Tarihi: 11.3.2015
Kalpler Antalya'da atacak

TRT 37. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği, 15-25 Nisan tarihleri arasında Antalya'da yapılacak. Şenliğe 50 ülkenin çocuklarının katılması bekleniyor

TRT 37. Uluslararası Çocuk Şenliği bilgilendirme toplantısı Antalya'da. Toplantıya Antalya Valisi Muammer Türker, TRT Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Eren, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay, İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Birol Ekici ve Kültür Dairesi Başkanvekili Ali Ergin katıldı.

SENEYE DE ANTALYA'DA
Şenliğe katılan çocukların titizlikle seçilen ailelerin yanında, kendi yaşıtları ile Kardeş Çocukları, mihmandarları ise her ülkeye tahsis edilen ve ülke dilini bilen rehberleriyle birlikte otellerde konaklatılacakları kaydedildi. Şenliklerin bu yıl ve önümüzdeki yıl Antalya'da yapılacak olmasının önemine değinen Antalya Valisi Muammer Türker, "Antalya'nın imkanlarını değerlendirecek şekilde biz bu çalışmaları yapacağız. Valilik ve valiliğe bağlı birimler olarak ve şehrin dinamikleriyle birlikte müşterek olarak yapacağız" dedi.

HAZIRLIKLAR BURUK BAŞLADI
Dünyaya barış ve mutluluk getirmesi için kutlanan şenliklere bu yıl buruk girdiklerini ifade eden TRT Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Eren ise, "Suriye ve Irak'ta okula gitmesi gereken çocuklar hayatta kalma savaşı veriyor" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kalpler Antalya'da atacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN