Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yol güvenliği çok önemli

Giriş Tarihi: 11.3.2015
Yol güvenliği çok önemli

BP, Antalya'da filosu bulunan iş ortaklarıyla bir araya gelerek, yaz sezonunda bölgedeki turistin yüzde 60'ını taşıyan iş ortaklarından 400 sürücüye eğitim verdi

Uzun yıllardır yol güvenliği ile ilgili gerek çalışanlarına, gerekse iş ortaklarına yönelik çok sayıda başarılı uygulamaya ve ilke imza atan BP, Antalya'daki iş ortaklarıyla 2-5 Mart tarihlerinde bir araya geldi. BP Yol Güvenliği Danışmanı Oytun Tezcanlı ve BP Akaryakıt Perakende İş Danışmanı Bora Saka tarafından organize edilen eğitimlerde yaz mevsiminde Antalya'ya gelen toplam turist sayısının yaklaşık yüzde 60'ını taşıyan iş ortaklarına 'Yorgunlukla Mücadele' ve 'Defansif Sürüş Teknikleri Temel Bilgilendirme' eğitimi verildi.

400 SÜRÜCÜ KATILDI

Eğitimlere Şekerler Turizm, Tantur Turizm, Side Tur, Diana Travel, Emek Turizm, Mas Tur ve Kıraç Turizm'in bulunduğu şirketlerin üst düzey yöneticileri ve toplamda 400 kaptan sürücü katıldı. BP Akaryakıt Filo Satışlar Türkiye Müdürü Tarkan Toker, BP'nin 'Yol Güvenliği' alanındaki deneyimlerini paylaştıklarını ve farkındalık yaratmak istediklerini söyledi. Toker, "Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik politikamız çerçevesinde çok sayıda uygulama gerçekleştirdik, Deneyimlerimiz, sürücü eğitimlerine harcanan kaynakların en faydalı yatırım olduğunu gösterdi" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yol güvenliği çok önemli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN