Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Antalya projeleri MIPIM'de

Dünyanın en büyük emlak fuarı MIPIM'de 'Belediye Başkanları Beyin Fırtınası' paneline Türkiye'den ilk kez Antalya Büyükşehir katıldı

Giriş Tarihi: 13.3.2015
Antalya projeleri MIPIM'de
Antalya Büyükşehir Belediyesi Fransa'nın Cannes kentinde gerçekleştirilen dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM 2015'te vitrine çıktı. Bu yılki teması 'Şehirlere yatırım çekmeyi engelleyen stratejiler' olarak belirlenen fuarda bu kapsamda 'Belediye Başkanları Beyin Fırtınası Paneli' düzenlendi. Belediye başkanları panelde iç yatırımı çekmeye yönelik uyguladıkları stratejilere dair deneyimlerini paylaştı.

'INVEST ANTALYA' SLOGANI
Antalya Büyükşehir Belediyesi de vizyon projeleri olan Kepezaltı Santral Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi, Konyaaltı Sahil Projesi, Boğaçayı Projesi, Kruvaziyer Liman Projesi, Balbey Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi'ni 'İnvest Antalya' sloganıyla dünya vitrinine çıkardı. Panele Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in yanısıra Kral Abdullah Ekonomik Şehri CEO'su ve Genel Müdürü Fahd Al- Rasheed, Elsevier Genel Müdürü Nick Fowler, Bordeaux Metropol Başkanı Alain Juppe ve Amsterdam Kalkınma Kurumu Konut Piyasaları Direktörü Bob Van der Zande konuşmacı olarak katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalya projeleri MIPIM'de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN