Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Antalya'nın sağlık markası

Giriş Tarihi: 14.3.2015
Antalya'nın sağlık markası

Anadolu Hastaneler Grubu, sağlıkla güzelliği buluşturup, profesyonel yöneticiyle harmanladı ve Özel Lara Anadolu Hastanesi'ni hizmete açtı

Antalya genelinde başarısını ispatlamış olan Anadolu Hastaneler Grubu, sağlıkla güzelliği buluşturup, profesyonel yöneticiyle harmanladı ve Özel Lara Anadolu Hastanesi'ni hizmete açtı.

DEV SAĞLIK ORDUSU

Anadolu Hastaneler Grubu Genel Koordinatörü Dr. İrfan Erdoğan, ilk hastanelerini 1997 yılında Kemer bölgesinde kurduklarını belirterek ilerleyen yıllarda Belek, Antalya, Side, Alanya, Aspendos hastanelerini açtıklarını ve 2015 Ocak ayında ise Özel Medline Antalya Hastanesi'ni bünyelerine katarak, Özel Lara Anadolu Hastanesi ismiyle hizmet vermeye başladıklarını belirtti. Erdoğan, hastane sayısı 7'ye ulaşan Anadolu Hastaneler Grubu'nda 30 ambulans, son teknoloji sağlık cihazları, 200 hekim ve 2 bin personelle dev bir sağlık ordusuna sahip olduklarını söyledi.

DENEYİMLİ YÖNETİCİ
Özel Lara Anadolu Hastanesi'nin genel müdürlüğüne ise bir çok başarılara imza atan uzun yıllar Side Anadolu Hastanesi'nin yöneticiliğini yapan Dr. Şükür Harmanda getirildi. Sağlık alanında aranan tüm detayların Özel Lara Anadolu Hastanesi'nde olduğunun altını çizen Dr. Harmanda, "Ünite olarak da oldukça çeşitli alanlarda hizmet veriyoruz. Bunlardan bazıları, anjiyo, radyoloji ve endoskopi üniteleri. Bunun dışında yoğun bakımlarımız oldukça büyük ve geniş. 31 yoğun bakım yatağımız var. Bunların 17'si yetişkin, 14'ü de yeni doğan yoğun bakım ünitesi. Bu nedenle diğer şehir hastanelerinden ve çevre ilçelerden sevk alabiliyoruz" diye konuştu.

ESTETİK GÜZELLİK
Sağlıkla birlikte estetik ve güzellik alanında dünyada trend olan uygulamaların tamamının Özel Lara Anadolu Hastanesi'nde uygulandığını ifade eden Dr. Harmanda "Botoks, ozon, lazer gibi uygulamaların tümünü yapıyoruz. Dünyada ortaya çıkan tüm yenilikler Türkiye'de önce bizim hastanemizde uygulanıyor. Amacımız turistlere de hizmet vermek" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalya'nın sağlık markası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN