Fizyoterapistler ile kişiye özel egzersiz

Giriş Tarihi: 14.3.2015
Fizyoterapistler ile kişiye özel egzersiz

Antalyalıların fizyoterapi ve spor merkezi alanında ihtiyaç duydukları tüm gereksinimler Fizyosport'un özel programları ile karşılanıyor

Antalyalıların fizyoterapi ve spor merkezi alanında ihtiyaç duydukları tüm gereksinimleri karşılayan Fizyosport; fizyoterapistler eşliğindeki kişiye özel egzersiz programları, ağrılara karşı özel çözümleri, fizik tedavi sonrası tamamlayıcı ve destekleyici uygulamalarıyla öne çıkıyor.

SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ
'
Hareket Özgürlüğünüzü Keşfedin' sloganıyla Konyaaltı'daki Gökay Plaza'da Antalyalılarla buluşan sağlıklı yaşamın merkezi Fizyosport; faaliyete geçeli henüz iki yıl olmasına rağmen kısa sürede büyük ilgi görmeye devam ediyor. Yaklaşık, bin metrekarelik alanıyla fizyoterapistler tarafından yapılan fizyoterapi egzersizleri ve klinik deneyime sahip antrenörleriyle hizmet veren Fizyosport'ta ayrıca fitness, pilates, spinning, manuel terapi, reformer, mucizevi renkli ağrı bantları olarak bilinen kinesiotape hizmetleri ile emsallerinden ayrılıyor. Fizyosport, Türkiye Fizyoterapistler Derneği'nin (TFD) Antalya İl Temsilcisi fizyoterapist Adem Tombak tarafından kuruldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fizyoterapistler ile kişiye özel egzersiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN