AK Parti işi sıkı tutuyor

AK Parti genişletilmiş mahalle başkanları toplantısı yapıldı. 7 Haziran'ın önemine değinildiği toplantıda gerçekleştirilecek çalışmalar anlatıldı

Giriş Tarihi: 16.3.2015
AK Parti işi sıkı tutuyor
AK Parti Genişletilmiş Mahalle Başkanları Toplantısı, 909 mahalle başkanının katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantıya mahalle başkanlarının yanı sıra AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Milletvekilleri Hüseyin Samani, Gökçen Özdoğan Enç, Sadık Badak ve ilçe başkanları katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Sümer, mahalle başkanlarının önemine vurgu yaparken seçim kazanmadaki en önemli ayaklardan bir tanesinin mahalle başkanlığı olduğunu söyledi.

TEŞKİLAT SANCAKTARLARI

Mahalle başkanlarının seçimlerde üstlendiği görevlerden bahseden Başkan Sümer, " Her seçim bir öncekinden daha önemli hale geliyor. 2015 seçimlerinde daha önceki seçimlerde çalışarak yükseklere koyduğumuz çıtayı daha da yukarıya çıkarmanın mücadelesini vereceğiz. Sizler bu teşkilatın sancaktarları, uç beyleri olarak; yine sorumluluklarınızı bir dava bilinciyle, medeniyet endişesiyle, gelecek hayalleri ve kaygısı ile kuşanacak ve yine AK Parti'nin milletle buluşmasına aracılık edeceksiniz" diye konuştu.

BAŞ KONDU

Yeni Anayasa, Yeni Türkiye hayalleri ile çalışmaya devam ettiklerini anlatan AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, "Allah bu birliğimizi ve berberliğimizi bozmasın. Biz AK Parti olarak bu yola baş koyduk. Hep birlikte Antalyamızın, ülkemizin ve çocuklarımızın geleceği için çalışacağız. 8 Haziran sabahı bir kısım medya grubuna bir manşet artıracağız. 'Milli iradenin zaferi, AK parti da tarih yazdı' dedirteceğiz" şeklinde konuştu.

ANTALYA'DAN YÜZDE 98
Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Hüseyin Samani ise, 7 Mart tarihinde gerçekleştirilen 'Sandığa sahip çıkıyoruz' etkinliğinde Antalya'nın yüzde 98 başarı oranı ile en başarılı ikinci il olduğunu açıkladı. Konuşmaların ardından AK Parti Disiplin Kurulu Başkanı ve İl Eğitimcisi, Kadir Sarıcalar mahalle başkanlarının 7 Haziran seçimlerinde neler yapması noktasında bilgiler verdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti işi sıkı tutuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN