Çocuklar şenlikte coştu

Incity dergisi çocukları 8'inci kez bir araya getirerek geleneksel etkinliğini sürdürdü. 62 çocuk hayatlarının en eğlenceli ve mutlu günlerinden birini geçirdi.

Giriş Tarihi: 30.3.2015
Çocuklar şenlikte coştu
Incity dergisinin gelenekselleşen Çocuk Şenliği'nin 8'incisi coşku ile gerçekleştirildi. Antalya Yetim ve Yardıma Muhtaç Çocuklar Vakfı'ndan (AYÇOV) gelen 62 çocuk ile The Marmara Otel'de başlayan etkinlik oldukça eğlenceli geçti.

HEDİYELERİNİ ALDILAR

Her yıl şenliğe sponsor olan The Marmara Otel'in muhteşem bahçesinde palyaço ile oyunlar oynayan çocuklar güzel havanın tadını çıkardı. Şenliğe destek veren tüm katılımcılar ve Incity dergisi ekibi çocukların neşesine ortak olarak adeta çocukluklarına geri döndü. Yeşil çimlerde dans eden, top oynayan ve koşuşturan çocuklar onları bekleyen öğle yemeklerini büyük bir iştahla yedikten sonra verilen ihtiyaç listesine göre temin edilen hediyelerini de alarak Aquarium'un yolunu tuttu.

Incity dergisi İmtiyaz Sahibi Güldal Siğinç, her yıl şenliğe sponsor olarak destek veren The Marmara Otel, Antalya Akvaryum, Sena Tur, Parti Adası, ANTİAD, Çocuk Adası, Baras ve Mieze Cake ile desteklerini esirgemeyen tüm diğer katılımcılara teşekkürlerini iletti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuklar şenlikte coştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN