Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyük bir proje ile 'merhaba' diyecek

SANAX Yönetim Kurulu Başkanı Öcalan, şirket merkezi Antalya'da ses getirecek bir proje yapacaklarını söyledi

Giriş Tarihi: 3.4.2015
Büyük bir proje ile 'merhaba' diyecek
Akdeniz ve Güneydoğu'da gerçekleştirdiği prestijli projelerle sektördeki hedefini en üst noktaya koyan Antalya merkezli SANAX A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Halil Öcalan, The White Corner Konutları ve temelleri atılan The Blue Corner Konutları hakkında bilgi verdi. SANAX'ın şu ana kadar yatırımlarını daha çok Güneydoğu'da gerçekleştiren bir Antalya firması olduğunu belirten Öcalan, Antalya'ya büyük bir proje ile merhaba diyeceklerini açıkladı.

GÖZ BEBEĞİ PROJE

Gerçekten ses getirecek bir proje yapmak istediklerini vurgulayan Öcalan, "SANAX A.Ş'nin şu ana kadar meydana getirdiği projeler, kendi bölgelerinde oldukça ses getirdi. Yine aynı etkiyi, fırsatları ve belki daha fazlasını Antalya için de göstermek istiyoruz. The White Corner Konutları diğer tüm projelerimiz gibi üzerine titrediğimiz, her bir detayını uzun mesailer harcayarak düşündüğümüz, göz bebeğimiz olan bir proje. Ve şu ana kadar aldığımız olumlu geri dönüşler ile de ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu bildiğimiz bir proje. Biz oldukça kaliteli, kullanışlı, modern iş ve yaşam alanları inşa ediyoruz. Ve bu kombinasyonları bir araya getirirken de maliyet etkenine dikkat ediyoruz. Yani bu şu demek: SANAX A.Ş.'nin inşa ettiği yapılarda fiyatperformans değerlendirmesi her zaman en üst noktadır. The White Corner Konutları da aynı bu şekilde yükselen bir proje" dedi.

ÖZELLİKLERİ
White Corner Konutları'nın özelliklerinden bahseden Öcalan, "SANAX A.Ş. olarak meydana getirdiğimiz yapılarda teknolojinin bütün nimetlerinden faydalanmak istiyoruz. Bu bahsettiğim teknoloji sadece dijital anlamdaki teknoloji değil, yapı malzemeleri geliştirilirken kullanılan teknolojiden de bahsediyorum. Örneğin bir yalıtım malzemesinin kalitesi aynı zamanda onun teknolojisini de gösterir ve teknolojisi ne kadar ilerideyse sağladığı fayda da o kadar ileride olur. Aynı şey boya, çimento veya aklınıza gelebilecek tüm diğer yapı malzemeleri için de geçerlidir. SANAX A.Ş. bahsettiğim bu bileşenlerin piyasadaki en kalitelileri ile çalışır. Tabi ki bir de teknolojinin insan hayatını kolaylaştıran ve güvenliğini sağlayan tarafı var" diye konuştu.

ŞANLIURFA'DAN ÖDÜL GELDİ
SANAX A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Halil Öcalan "Şanlıurfa'nın son 10 yılına damga vuran isimler" arasına girdi. Öcalan, Şanlıurfa'ya yaptığı yatırımlar ve sağladığı istihdam sayesinde "Son 10 Yılın En Başarılı İşadamı" ödülüne layık görüldü. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç gibi isimlerle 10 Nisan akşamı yapılacak olan törenle ödülünü alacak olan Öcalan, SANAX A.Ş'nin ülke çapındaki yatırımlarının artarak devam edeceğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyük bir proje ile 'merhaba' diyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN