Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kara kedi girdi

Giriş Tarihi: 10.4.2015
Kara kedi girdi

'Taraftarın istifa sesine kulak verdim' diyerek görevi bırakan İkinci Başkan Mehmet Aygün ile, 'Taraftarın talebiyle bırakmak ihanet olur' diyen Başkan Gencer arasına kara kedi girdi

Antalyaspor'un Altınordu'ya 3-2 yenildiği karşılaşma sonrası sözlü ve fiile saldırıya uğradıktan sonra istifa ettiğini duyuran Antalyaspor İkinci Başkanı Mehmet Aygün "Saldırıyı hak etmedik. Taraftarın sesine kulak verdim" ifadelerini kullanmıştı. Aygün, daha önce de istifa etmeyi düşündüğünü ancak artık devam etmenin bir anlamı olmadığını söyledi. Aygün'ün 'Taraftarın sesine kulak verdim' ifadesinin göreve devam kararı alan yönetimde rahatsızlık yarattığı belirtildi.

İHANET Mİ?
Bu açıklamanın ardından Başkan Gültekin Gencer ise istifa protestolarıyla ilgili olarak ilginç sözler kullandı. Görevi bırakıp gitmenin yanlış olacağını söyleyen Gencer, "Taraftarın istifa talebine cevap verirsek Antalya'ya en büyük ihaneti yapmış oluruz. Henüz iddiamız sürerken takımı yarı yolda bırakamayız" dedi. Bu sözlerin görevi bıraktığını açıklayan İkinci Başkan Aygün'e mesaj olarak söylendiği şeklinde yorumlandı.

ÇELİŞEN AÇIKLAMA
Dün konu ile ilgili bir ilginç gelişme daha yaşandı. Antalyaspor Yönetim Kurulu imzasıyla önceki gün yapılan açıklamada, Mehmet Aygün'e yapılan saldırı kınanmış, istifa ettiğini açıklayan Aygün'e, bugüne kadar yaptığı hizmetler için teşekkür edilmişti. Dün ulusal bir radyoya bağlanan Başkan Gültekin Gencer, "Mehmet Aygün, yönetim kurulu toplantısından sonra istifasını verdi. Gelecek haftaki yönetim kurulu toplantısına kadar kendisini istifadan vazgeçirmek için ikna etmeye çalışacağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kara kedi girdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN