Nefes aldıracak satış

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Aksu İlçesi Kemerağzı Mahallesi'nde bulunan 48 arsayı bu hafta içinde açık arttırma usulü ile satışa sunacak

Giriş Tarihi: 13.4.2015
Nefes aldıracak satış
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya'nın en değerli bölgelerinden bir olan Kemerağzı'nda bulunan 48 taşınmazını satıyor. Konut ve ticari alan tapulu arsaların büyüklüğü 330 ile 2 bin 193 metre kare arasında değişiyor. Antalya'nın en pahalı villalarının bulunduğu bölgede yer alan arsalar 66 bin 200 liradan başlayan muhammen bedeller ile satışa çıkarılacak. Arsalar 14-15-16 Nisan 2015 tarihlerinde, Büyükşehir Belediyesi Merkez Yerleşkesi'nde Belediye Encümeni tarafından açık arttırma usulü ile satılacak.

HACİZLER KALDIRILDI

Büyükşehir ekipleri arsaları, önceden görmek isteyen alıcılar için bayraklarla işaretledi. Her arsanın içersine bilgilerin yer aldığı tabelalar asıldı. Arsaların bulunduğu bölgede yol yapım çalışmaları başladı. Mülkiyeti Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan arsalar, CHP'li Mustafa Akaydın yönetimi tarafından da satılmak istenmiş ancak belediyeden alacaklarını alamayan firmaların bu arsalara haciz kararı aldırması nedeni ile satılamamıştı. Son bir yıl içinde özellikle küçük esnafa ve hizmet alımı yapılan firmalara borçlarını bir bir ödeyen Antalya Büyükşehir Belediyesi, belediye taşınmazları üzerindeki hacizleri de kaldırdı. Açık arttırma usulü ile satılacak olan 48 arsanın üzerinde bulunan onlarca haciz kararı da, şirketlere alacakları ödenmek suretiyle kaldırıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nefes aldıracak satış
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN